Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kívülről eleg gyerekesnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kívülről eleg gyerekesnek tűnök, de ha lenne barátom nagyon tudnám szeretni! Miért nem veszik ezt észre?

Figyelt kérdés
Eleg sok hülyeségem, van, es igen tudom magamról hogy meg gyerek vagyok (15/l) de szüleim is későn érők voltak így én is. De így konkrétan annyira hiányzik egy olyan ember aki puszilgathatok, ölelgethetek stb... Csak sztm ezt sokan nem tudjak rólam elképzeli, pedig ez így van. Nem akarok megváltozni, viszont valami változás az kene!

2016. márc. 22. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
Te vàltozni szeretnél, mondj akármit. :) szerintem inkább gyerekeket, babákat ölelgess, puszilgass. Az nem ciki.
2016. márc. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nyugi nem vagy egyedül!

Ne próbálj megváltozni mások kedvéért! Hidd el lesz majd valaki aki úgy szeret ahogy vagy...

2016. márc. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Dreamer88 válasza:

Próbálj meg te kezdeményezni a fiúknál.

Az iskolában/osztályban főleg a visszahúzódó, csendes fiúk azok, akik igazán értékelnének egy ilyen vicces de ugyanakkor odaadó lányt.


28f vagyok, de tudom, hogy anno én nagyon örültem és becsültem volna egy ilyen lányt a suliban :)

2016. márc. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Zedricht ***** válasza:

Lehet, hogy kepes lennel ra, de a fiuk egy resze nemnagyon szereti a gyerekes lanyokat. En sem szeretem igazan, egy ideig cuki de aztan elegge idegesito tud lenni.

15F

2016. márc. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szántó Maja válasza:
Légy türelmes és légy önmagad! Eljön az igazi,ha eljön az ideje! Ugyan ilyen vagyok és 2 hete van fiúm. (16 vagyok)
2016. márc. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!