Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mitől számít egy pasi gyerekes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől számít egy pasi gyerekesnek?

Figyelt kérdés

17F

Az a helyzet hogy én érett vagyok,illedelmes stb,viszont nagyon szeretek hülyéskedni,poénkodni.

Van hogy fárasztóak ezek a hülyeségeim :'D

És most van egy idősebb lány akinek meg akarom mutatni hogy érett vagyok,de attól félek ha elkezdenék poénkodni akkor egyből gyerekesnek nézne vagy nemtudom.

Mitől lesz egy pasi gyerekes?



2015. dec. 14. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha komoly témákról van szó, megmutatkozik hogy mennyire érett az ember.
2015. dec. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hülyéskedni, sőt, kell is, jó dolog az.

Szerintem az a gyerekes, aki nem vesz komolyan olyan dolgokat, amiket komolyan kéne venni. Ha valami komoly helyzet van, akkor hülyén viselkedik.

Nincs tisztában a tettek lehetséges következményeivel, vagy nem foglalkozik velük.

2015. dec. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bizonyos dolgokban a pasik mindig gyerekesek maradnak, ami (egy szintig) aranyos, szerintem. :D Ezt egy idősebb csaj már biztos tudja. A komoly dolgokat semmiképp ne vicceld el, tudd mikor alkalmas a hülyéskedés. Továbbá legyél talpraesett, próbálj nyugodt lenni a beszélgetés alatt. Add önmagad. Színészkedésnek semmi értelme, egyszer úgyis megismerné a humorodat. Számomra van pár nem tolerált dolog, ami szörnyen gyerekes. Nem tudom más csaj mit gondol ezekről, de valószínűleg hasonló véleménnyel van. Pl.:

- Állandó szexszel való viccelődés, primitív módon(ezt valaki sajnos nem növi ki...)

- Önsajnáltatás, életképtelen viselkedés(ez a tipikus, amikor Béluska azt mondta 6. osztályban, hogy xy "csúnya", akkor xy ebbe belebetegedett és azóta nem mer szólni senkihez)

- Felelőtlen "hülyülés"(nem "menő" ám az utcán egymást ütni, kergetni 16-18 évesen, legalábbis erre sajnos látok ilyeneket...)

Na, azért remélem segítettem. :D 17/L

2015. dec. 15. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!