Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Badoo, twoo, stb oldalakon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Badoo, twoo, stb oldalakon valós emberek vannak?

Figyelt kérdés

Ezeken a társkereső oldalakon valódi emberek vannak? Nekem teljesen hihetetlen, hogy ennyi szép lány van rajtuk akik társat keresnének vagy csak akár csevegnének. Pl és soha nem kapok választ, bárkinek is írok, pedig nem ilyen sablon "mizu hogy vagy, ismerkedünk?" stb dolgokat írok. Igaz én nem nézek ki jól, sőt inkább elég bénán szóval ez is benne lehet. De akik jól néznek ki azoknak válaszolnak egyáltalán?


19f


2016. márc. 23. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
igen de csak a csúnya lányok fognak visszírni/írni, tapasztalat.
2016. márc. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A twoon azert vannak erdekes emberek meg az eleg idegesito jon mindig a mail hogy ez meg az es nem lehet torolni mert a jelszot meg nem tudom

A badoon volt egy csaj akivel majdnem osszejott a dolog de ennyi

2016. márc. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, valós emberek vannak rajtuk.

Akkor nem válaszolnak, ha nem vagy az esetük, nem érdekled őket.

2016. márc. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat, akkor rosszabb a helyzet mint gondoltam... Ezek szerint másnak azért írnak :( Az a baj tök senki nem írt vissza, se szép se csunyább. Pedig már gondolkoztam minden félén hogy mi az a megszólítás vagy első egy-két mondat ami felkeltheti az érdeklődést de eddig semmi sem jött be.
2016. márc. 24. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!