Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyiben akadályoz a túlsúly...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiben akadályoz a túlsúly abban, hogy barátnőt szerezzek?

Figyelt kérdés

2016. márc. 23. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Mennyire túlsúlyos?? Azert akadályozhatja mert ez is egy fajta jel h mennyit fektetsz magadba..

17F

2016. márc. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát eléggé, de már elkezdtem a fogyókúrát.
2016. márc. 23. 19:48
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Akkor azt hagyd is abba nem er semmit sargakapszula.hu tessek egy kis szakirodalom
2016. márc. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyban akadályozza😕

Persze vannak olyan lányok, akiknek ez tetszik, illetve a szintén túlsúlyos lányoknál nagyobb az esélyed.

De nem add fel, kitartás!😊

2016. márc. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezt neked kellene jobban tudnod.
2016. márc. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Scav ***** válasza:
0%

#3 Egyetértek, Sárga kapszula c. könyv az irányadó.

A fogyókúra meg semmit nem ér.

2016. márc. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 István1979 válasza:

Mindig is túlsúlyos voltam. Elég későn (vagy pont időben) kezdtem el ismerkedni, 19 éves koromban. Most 36 vagyok. A leghosszabb idő amit egyedül töltöttem 9 nap volt. (nem feltétlenül egészséges egyikből a másikba ugrani) Közben 5 hosszabb (1,5-5 év) és kb 20 rövidebb kapcsolatom volt.

Ami akadályoz a kapcsolatteremtésben az nem a túlsúly, hanem a kisugárzás, vagy annak a hiánya. Ha jól érzed magad a bőrödben ezt mások is látják. Ha figyelsz magadra, a szíved fel van díszítve, nem kell keress, mert úgyis megtalálnak. Ennek a videónak egy része erről szól, ha gondolod nézd meg: [link]

2016. márc. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Semennyiben. A túlsúly miatti önbizalomhiány akadályozhat benne, esetleg. Amikor beleszerettem a jelenlegi barátomba kb 90-95kg volt, de az egyénisége és a sajátos stílusa mellett ez egy jelentéktelen apróságnak tűnk akkor s annak tűnik most is :) persze a fogyókúra nem árt meg ha tényleg szükséged van rá, de az elsősorban az egészséged miatt fontos 19/L
2016. márc. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem egyàltalán nem akadályoz a barátságkötésben! Egy ember azért fog szeretni, és barátjaként tekinteni, amilyen vagy! Egy jó barát a belsőd miatt szeressen, ha szeret. Ne aggódj :)
2016. ápr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
van ra egy keplet hogy hany kilo tulsulyt hany nulla ellensulyoz a bankszamlan, de nem egyenesen aranyos...
2016. máj. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!