Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mennyiben befolyás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyiben befolyásolja egy fiút az udvarlásban a facebook?

Figyelt kérdés
H a lánynak kik kommentelnek a képei alá, sok bulis képe van fent, v esetleg csak egy profilkép és kevés ismerős? Számít nektek?
2016. márc. 18. 20:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mi az a Facebook?? En pont les*arom ezt mar bocs...

16F

2016. márc. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2016. márc. 18. 20:12
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát biztosan befolyásolja. Ha hülyeségeket kommentál, nem egyezik a világnézetük, akkor negatív, ha egyezik, akkor pozitív irányba befolyásolhatja a dolgokat.

Aki pl. rasszista vagy szexista baromságokat posztolgat nagyban egyetértve a tartalommal, az eléggé elássa magát nálam. Másnál persze lehet, hogy pont ez jön be.

2016. márc. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hat ha tul sok a like meg komment akkor meg hagyom a pavaknak
2016. márc. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
bulis képek? azigen.. ilyen lány ismerősöm soha nem lesz. ha találok valami hülyét rögtön letiltom mint a huzat. a facebook egy hülyeség, én csak kommunikációra használom pár emberrel. egyedül a zene megosztást tudom tolerálni, minden más képmutató,szánalmas tartalom.
2016. márc. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Úgy értem nem ő töltögeti fel hanem mondjuk megjelölik. De nem részeges csak bulihelyen készült képek :)
2016. márc. 18. 20:38
 7/11 anonim ***** válasza:

Nézd, le tudod tiltani, hogy megjelöljenek a képeken. Amúgy nyilván sok minden befolyásolhat valakit, a te felelősséged, hogy cikis dolog ne kerüljön ki rólad a netre, bár ezt egyre nehezebb megakadályozni.

Az fb-n szerintem a kevesebb több. Jól válogasd meg, mi kerül ki rólad.

2016. márc. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kik kommentelnek a képei alá? wtf? Miért lenne fontos, ki kommentel? Max ha maga Ken Block üdvözli, akkor lehet ez pozitív! (SŐT, ha ilyen "szeriii" meg "enyeeem" van alatta, még hányingerem is lesz)


Akinek sok bulis képe van fent, azt letiltom azonnal.


A kevés ismerős lehet, hogy adott esetben többet jelent. Ha van valakinek 5000 ismerőse, az biztos, hogy max az 1%-át ismeri!

2016. márc. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De miért zavarnak a buli képek? Ha teszem fel normál állapotban van rajta az illető
2016. márc. 18. 21:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekelnek annyira, énis néha eljárok bulizni és az itt készült képeken meg vagyok jelölve, semmi extra csak ott vagyok a társaságommal Ennyi, az hogy mennyi likeod van az meg kit érdekel most őszintén? Aki azt írta hogy akinek sok likeja meg kommentje van azt letiltja... Miért? Most komolyan baj hogy sok emberrel van jóban valaki? Meg nem likeok alapján kéne megítélni, énnekem is van 236 likeom de ugyanolyan ember vagyok mint az akinek 20 van. Az hogy kik kommentelnek... Max annyira hogykiderül van-e pasija :D mert alapból mindenki odakommentelhet, nekem is egy csaj akit nagyon nem bírok minden képem alá odakommenteli hogy "hello handsome" alapból hozzám se szól meg semmi de azért kommentel, ezzel nem lehet mit tenni, ez van és kész. Az exemnek is mindig odakommentelt egy ipse (aki enyhén szólva nem előnyös) hogy jajj milyen szép meg minden, de tud tenni ellene? Nem.
2016. márc. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!