Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van 1 lány osztálytársam, aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 lány osztálytársam, aki egész helyes, csak van valami ami zavar?

Figyelt kérdés

Nem tudok szépen fogalmazni , az a probléma,hogy picit fura szaga van . Eddig nem tűnt fel ,de mostanában amikor néha beszélgetűnk,akkor mindig érzem .És tuti hogy ő , mert már többször előfordult,amikor ő ott van. Nem tudom mihez hasonlítani mert nem izzadságszag, csak nekem olyan kellemetlen ,erős..

Mitől lehet?


2016. márc. 24. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
A legvalószínűbb talán az, hogy igénytelen magára (nem mindig fürdik). Persze van több lehetőség is, hogy nem jól mossák a ruháit vagy maga a házuk a büdös és átvette ezt a szagot a lány...
2016. márc. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom , egyáltalán nem tartom őt igénytelennek. Ház hogy lehet büdös? :O Kivan szellőztezve azt nem az ..,ruhákon pedig csak érezné nem..

Még mástól nem kérdeztem, hogyők is érzik-e, mert picit gáznak tartaom felhozni őt meg pláne nem akrnám kellemtlen helyzetbe hozni

2016. márc. 24. 11:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy csak beképzeled? Vagy valami olyan illatszert használ ami neked nem megszokott? Hány évesek vagytok?
2016. márc. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Adelll ***** válasza:
Milyen fele rossz szag? Ha van kutyajuk vagy ilyesmi a ruhaja attol is lehet budos mert a kutyatulajdonosok hozzaszoknak egy ido utan. Vagy nem lehet hogy a parfumje vagy dezodorja zavar? Esetleg lehet hogy a fogmosassal van problema... De amugy az izzadas lenne a legeszszerubb.
2016. márc. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

18 évesek. Illatszerről nem tudok,nem hiszem hogy lenne olyan cég ami ilyen ganét gyárt:D Biztos nem izzadság,nem tudom igazából leírni,csak nekem ilyen kellemetlen...,annyit tudok hogy macskája van csak

Szerintetek megkérdezzem egyik haveromat, hogy ő is érzi ?XDD amúgy tuti nem képzelem be. De nem akarom csajt se kellemtlen helyzetbe hozni ...

2016. márc. 24. 13:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Szar szag
2016. márc. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne kérdezd meg! A lányt ez miatt bánthassák is és gondolom neked se esne jól,ha veled is ez lenne
2016. márc. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!