Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha jáksónak nem ilyen lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jáksónak nem ilyen lenne az álla és nem lenne ilyen tokája akkor egész helyes pasi lenne?

Figyelt kérdés
2016. jan. 28. 12:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Direkt azért ülti ki arcára a toka, és az áll, hogy ezzel is róla beszéljenek az emberek. Szóval szívességet tesz Jáksónak :D
2016. jan. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Simán, ha más feje lenne, egész helyes lenne
2016. jan. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2. Nem más fejre gondoltam csak áll és toka
2016. jan. 28. 12:31
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem így is tetszik :)
2016. jan. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Jáksónak nem véltelen nincs nője és nem is volt, és nem is lezs. Ronda, de ő az aki ezt előre kigúnyolja hogy viccesnek tűnjék. (persze nem az ettől, de annak tűnik azt hiszi).


Azért rossz lehet neki tudni hogy minden nő arcon hányná legszívesebben és csak pénzért lesz bárkije is.

2016. jan. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#5

Gyereke is van, de segáz.

2016. jan. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#5: Nem hiszem, hogy azért nincs nője, mert önkritikából kifigurázza a saját segg formájú állát, és szeret mindig bohócot csinálni magából. Azért nincs nője, mert segg formájú álla van, és hát egy elég idétlen fej is társul mellé csórikámnak, mert amúgy a stílusa egyáltalán nem riasztó olyan mértékben, mint egy Mucsáról szabadult háromajtós szekrényé. Utóbbinak meg mindig van nője. Ok, okozat.
2016. jan. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7



Ősi szabály: aki ronda haljon meg. A rondák nem értem hogy em haltak még ki amikor nem szaporodnak.

2016. jan. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8. Talán mert a rondák nagyon sok nőnek kellenek.
2016. jan. 28. 14:07
 10/11 anonim ***** válasza:
én sose értettem mi baj van vele.. szerintem egyáltalán nem ronda, de ízlések és pofonok
2016. jan. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!