Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én vagyok az egyedüli, aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok az egyedüli, aki ezen felhúzza magát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ahogy néha szoktam itt olvasgatni, a legtöbb fiú nagy problémája az, hogy "ronda vagyok, ezen nem tudok változtatni" vagy pedig "miért van az, hogy a nálam rondábbaknak is van csaja?" stb. Aztán mikor feltölt egy képet kiderül, hogy egy teljesen normálisan kinézű srác. Viszont mikor egy lányról van szó, hogy testesebb mint az átlag akkor rögtön ő az undorító, hogy miért nem fogy le, igénytelen magára stb. Miért várja el, hogy szeressék, ha nem is tesz azért hogy vonzó legyen, meg hogy a normál testalkatú vagy sportos fiúknál ne kezdjen mert nem kell majd nekik. Nos engem ez a hozzáállás felidegesít. Mert 1. nem értem miért kell sajnáltatni magunkat. 2. Itt vagyok 18 évesen, és igen megmondom kereken nem vagyok vékony, a testesebb nők táborát gyarapítom. 16 évesen volt az első barátom, aki rendszeresen sportolt, és jóképű volt úgy globálisan nem csak nekem. 18 évesen pedig a második szintén egy vékony fiú volt. Nem értem az olyan fiúkat, akik a test miatt döntenek, nekem a személyiségemmel kétszer is sikerült.



2016. márc. 24. 23:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a legtöbb ilyen kérdést valószínűleg trollok teszik fel. :D


És engemet is nagyon idegesítenek, hogy állandóan itt panaszkodnak ahelyett, hogy változtatnának a helyzetükön.


Szóval teljesen egyetértek veled. :)


És ezt a véleményt tényleg egy ronda férfi írta és nem egy troll. :)

2016. márc. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1. Had csinálják amit jónak látnak, tovább kell pörgetni ha zavar. Valakinek erre van szüksége ahhoz, hogy a kevés önbizalmát növelje. Egyébként én lányoknál is azt látom, hogy legtöbbször pozitív választ kapnak. A negatív általában trollkodas.

2. Nekem úgy jött le, hogy a mondanivalód vége önfényezés. Vagy kicsit sok az önbizalmad, és ezzel erősíted (ennek esetében le fogsz támadni), vagy kevés, és ezzel próbálod magad elől elfedni, ha most épp nincs barátod. Amivel egyébként semmi baj nincs.

2016. márc. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem akartam, hogy önfényezés legyen, bocsánat, ha így jött le a dolog :) Nem veszem támadásnak, én is csak véleményt fejtettem ki :)
2016. márc. 24. 23:36
 4/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm :)
2016. márc. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

A csúnya srácok idegeskednek, hogy nem lesz nőjük... a kövér lányok idegeskednek, hogy undorítónak tartják a férfiak. Te most csak egy kövér lány vagy aki idegeskedik... ugyan úgy mint egy csúnya fiú.


A csúnya fiú is találhat valakit akinek tetszik, és a kövér lány is. De az idegeskedést mindig el kell játszani, mert hozzá tartozik az élethez. :D

2016. márc. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Én is elítélem azokat, akik a helyett, hogy tennének magukért csak hisztiznek. De aki túlsúlyos az is igazán tehetne magáért, már csak az egészsége érdekében is. Mindenkinek mást ad az élet, de ha én letudok menni a terembe heti 3x, ha már nem is sportol a barátnőm/kiszemeltem, legalább próbáljon lefogyni és tartsa a súlyát. Ha szerencsés vagy, és találsz magadnak valakit, örülj neki, de azért ne legyél büszke arra, hogy nem vagy képes tenni magadért.
2016. márc. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
kövér vagy? fogyjal le...a fiu sem izmosan születik és nem értem azokat akiknek már bárki jó csak nő legyen...az hogy a fiu ronda az pech ha a lány ronda akkor kisminkeli magát és máris megvan oldva...nektek össz vissz annyi a dolgotok hogy ne zabaljatok annyit mint egy vizilo és sokan meg ezt sem képesek betartani...ezert is neznek ki ugy ahogy...a fiunak nem eleg hogy nem ehet kemenyen kell gyurni hogy a jol kinező lanyoknak tetszen...valjatok be a kuslo sokat szamit...nem többet mint a belső de legalabb annyit igen
2016. márc. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7 azért ez nagyon nem így van. Egyrészt ha egy lány olyan ronda, nem megy sokra a sminkjével. Kell egy alap szép/szebb arc.

Amivel nekem nincs is semmi bajom. Viszont genetikailag vékony vagyok = ha egész nap zabálok, se hízok. Így viszont nehéz tökéletesen formásnak lenni...


Nem mindenki tehet az alakjáért... Én például azon kevesek közé tartozom, akiknek nincs nagyobb bajuk a külsejükkel, viszont tisztában vagyok vele, hogy az alakom KORÁNTSEM tökéletes.

2016. márc. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

lehet hogy baromira kevés az ilyen mint én vagy csak véletlen vagy csak nem tudunk róluk DE

én férfi vagyok aki tényleg a vékonyabbakat szereti, de ez nem úgy hogy csinos, nekem a nagyon vékony is tetszik, mégis találkoztam már olyan telt lánnyal aki elképesztő volt minden téren, jól nézett ki, szép volt, okos és önbizalma is volt

ahogy magamat ismertem nem is hittem volna hogy valaha tetszeni fog ilyen lány

bocsi ha nem érdekel a válaszom vagy nem olyan amilyet vártál csak gondoltam elmesélem

2016. márc. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Aki ronda, az nem tud ellene mit csinálni, aki kövér viszont igen. Ennyi a lényeg, és ezért baromság amit írsz.
2016. márc. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!