Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szerezzek barátnőt? 15/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

WRECKtheLEMON kérdése:

Hogyan szerezzek barátnőt? 15/F

Figyelt kérdés
Sziasztok, még sosem volt barátnőm, max csak barátkoztam a lányokkal és nem tudom hogy hogyan hívjam el a kiszemeltem egy randira vagy hogy eggyáltalán hogyan találjak valakit akivelbel tudnék képzelni egy rendes, érett párkapcsolatot ( csakmert az osztálytársaim közül az összes lány kb a hülye p*csa szinten áll azaz csak arra meg h menőzzön a pasijával + fűvel fával megcsalja ). Már régóta szeretnék szerezni eggyet, csak mostmár van időm is rá. Tudnátok tanácsot adni ebben a témában? (Ja és ha fontos csak meg említem hogy kb 1éve költöztem nyíregyházáról budára)
2016. márc. 29. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Első lépés: kiszemeled. Második lépés: közlöd vele, hogy a mától a tiéd. Ennyi. :DDD


Egyébként menni fog majd magától. 15 évesen még ne görcsölj ezeken. Nekem pl 17 évesen volt az első kapcsolatom.

2016. márc. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Legyél cuki tumblrboy:D (tenyleg*-*)

Csinálj tumblit ès lépj be a tumblr magyarország csoportba,otz betudsz csajozni

2016. márc. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Okés regisztráltam tumblr-re, és most mit tegyek?
2016. márc. 29. 15:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Írj nekem üzit,segítek
2016. márc. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Zedricht ***** válasza:

Jojo,csajozz tumblr-en.

Nekem is van de most csak azert hogy baratnozz..:D

Valoszinuleg talalsz egy depresszios lanyt, akinek valoszinuleg semmi problemaja sincs, csak o azthiszi.

Egyebkent nem lenne konnyebb elmenni valahova es ugy ismerkedni?

2016. márc. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nade hova, hogyan?
2016. márc. 29. 19:59
 7/8 Zedricht ***** válasza:
15évesen már elmehetsz kissebb bulikba szerintem:)
2016. márc. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szüleimmel hogyan beszéljem meg hogy buliba megyek, hogy találjak bulit?
2016. ápr. 3. 01:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!