Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Duci vagyok, ez tenleg ekkora...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci vagyok, ez tenleg ekkora problema? Ezert nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

174cm magas es 80kg vagyok, de aranyos a testem, nagy mellek (95 DD) es nagy fenek, a pocakomnal "elkarcsusodik" a testem. Hosszu vilagosbarna hajam van, es zold szemem. Szepnek tartom magam, igenyes vagyok a kulsomre ezek ellenere, ugy tartom jonak, ha valaki a szemelyisegemet szereti meg es nem a kulsom alapjan itel meg. Jo az atlagom, ha minden igaz osszel egyetemre megyek.

Tudok beszelni az emberekkel, komolyan is, viccelve is. Akkor mi a gond? Az hogy a mai lanyokkal ellentetben nem vagyok egy nadszall?



2016. ápr. 2. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond, nekem legalábbis bejön ha nem fogpiszkáló a leányzó :)
2016. ápr. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 168cm vagyok,70kg:/ velem még csak barátkozni se barátkoznak..😔😔

13/L

2016. ápr. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván más oka is van, lehet.

Próbáltad már olyanoknál, akik vágyank is mondjuk arra, hogy egy - ahogy mondtad - szép, jófej lány dumáljon, ismerkedjen velük, aki szereti, ha a belső alapján ítélnek, mondjuk duci, átlagos fiúknál? Azoknál, akik - júj, msot jöhet ide is egy általánosítás a "mai nadszall lanyoknaka"?


Egyébként egy észrevétel: ha valaki azt vallja, hogy ő így érzi jól magát, legyen az test, öltözködés, viselekdés..., akkor azt is fogadja el, ha másoknak nem jön be, amit csinál, amilyen...

2016. ápr. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
45%
Nem igaz, hogy nem kellesz senkinek, egyszerűen még csak nem találkoztam azzal a fiúval aki neked való. Ha valaki igazán szeret akkor azt nem fogja érdekelni, hogy hány kiló vagy :)
2016. ápr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha férfit keresel, nekem tetszenél;)
2016. ápr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mutatsz képet? Küldheted privátban is. Hello.
2016. ápr. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Én lefeküdnék veled!
2016. ápr. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Képet privátban magadról esetleg akkor mondhatom őszinte véleményt 21/F
2017. ápr. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!