Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem mondhatom el senkinek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek, persze csak név nélkül. Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Azért írok ide, mert már hónapok óta gyötör egy ember illetve inkább egy probléma, amiről nem tudok senkivel sem beszélni hétpecsétes titok révén. Körülbelül hat hónapja megismerkedtem egy sráccal ( legyen a neve Pikachu) az interneten egy játéknak köszönhetően és mostanára nagyon szoros kapcsolat alakult ki köztünk. Egyre jobban megszerettem, intelligens, kedves, figyelmes ember, nagyon jó a humora, tetszik a stílusa, a modora de még a hangja is. Naponta beszéltünk, gyakran órákat Skypeon, Messengeren. Együtt játszottunk, mérgelődtünk, örültünk. És egyszer csak előhozakodott egy titokkal, " meleg vagyok". Nem részletezem, hogyan beszéltük meg a dolgot, a lényeg, hogy abszolút nem zavart, ugyanúgy tekintettem és tekintek rá, mint azelőtt. Azóta többször szerveztünk közös programokat és többször aludtunk egymásnál. Ezt a titkot róla csak én tudom, illetve még egy személy, akibe szerelmes volt, a nagy Ő akiről korábban annyit áradozott. Nevezzük Voldemortnak. Mostanára már nem érdekli Voldemort, azt mondja, hogy én vagyok a mérce, külsőre és belsőre is nagyon tetszem neki és Voldemort hozzám képest eltörpül. Azt is mondta, hogy szerelmes belém és ha meleg lennék, akkor 110%-os befutó lennék. Bevallotta, hogy fantáziált is már velem. Ő így érez. És hogy érzek én? Nem tudom, nagyon furán. Elég introvertált egyén vagyok, nincs sok barátom, szám szerint kettő, de velük valahogy más a kapcsolatom. Velük nem érzem olyan jól magam, mint Pikachuval, vele fekszem, vele kelek, akárcsak Ő, én is folyamatosan a Messengert nézem és azt várom mikor ír, mikor játszunk. Hiányzik és szeretnék több időt tölteni vele. Úgy érzem, vele bármiről tudok beszélni, olyan dolgokról is, amikről másokkal nem, mert kínos vagy ciki lenne. Nem érzem úgy, hogy tudnék találni még egy ilyen embert, főleg nem lányt, akivel hasonlóan jól érezném magam és ennyire vágynék a társaságára. Talán ő fogalmazta meg jól hogy a legjobb barát és a barátnő között van valahol, nem tudom. Hetero vagyok, a lányok hoznak szexuálisan lázba, de neki valahogy beleszerettem a lelkébe. Többször mondtam Pikachunak, hogy nagyon jólesne az ölelése, amit azóta már kiviteleztünk is, volt, hogy megfogtuk egymás kezét, bár lehet, hogy a körülmények hatására ( ittas állapot, félelem). Nem undorodom tőle, más fiúra nem tudnék ránézni "úgy", de neki mondtam, hogy esetleg még "azt" is megpróbálnám vele valahogyan, bár azt sem tudom, mit kéne csinálnom. Csak azért tenném, mert nagyon szeretem és nem akarom, hogy miattam ne részesüljön hasonló élményekben. Miért? Mert mondtam neki, hogy nagyon féltékeny vagyok, ( neki sincs sok barátja, vagy ahogy ő mondta, barátja igazából nincs is) nem csak vele kapcsolatban, egyszerűen ilyen a természetem, és erre azt válaszolta, hogy ettől nem kell tartanom, képes túllépni ezen és én elég vagyok neki, még Voldemort sem érdekli már. Nem lenne fair, ha azt kérném, hogy ne keressen magának valakit, de ha keres akkor abba én megőrülök.


Részletezhetném még tovább, de így is elég terjedelmesre sikeredett a kérdés bevezetése. Abnormális ez a kapcsolat? Van ilyen kapcsolat hetero és meleg között? Esetleg én nem vagyok normális, velem van a baj? Mi a véleményetek erről a kapcsolatról? Jobb lenne, ha véget vetnénk ennek? Mindketten egyetemisták vagyunk, nagyjából azonos életkorúak.



2015. aug. 23. 22:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Kezdjük azzal hogy te nem lehetsz hetero,mert egy hetero el se gondolkodna ilyenen,és érezhető hogy tagadod még magadnak is a biszex hajlamodat
2015. aug. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
23%
Beleszerettel. Bi vagy. N
2015. aug. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ha kiprobalnad vele a szexet, az sok mindent eldontene.
2015. aug. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Pikachu, téged választalak! A Sötét Nagyúrat pedig nem nevezzük nevén.
2015. aug. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De szexuálisan nem vonzódom hozzá, el sem tudom képzelni, hogy fiúval legyek "úgy" együtt. Írtam, hogy a lelkébe szerettem bele, ha esetleg megpróbálnám "azt", akkor is nehezemre esne és csak miatta próbálnám meg, de tudom, hogy nem kérne ilyet tőlem.
2015. aug. 23. 22:43
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

Igazából nekem olyan érzésem van, hogy te nem vagy még csak biszexuális sem, csupán borzasztóan magányos. Ezért kezdtél el olyan érzelmeket táplálni iránta.


Az, hogy kipróbáld-e vele a szexet vagy sem... hát, nem tudom. Ha nem vagy bi, akkor nagyon megundorodsz az egésztől is a barátságotok is gallyra fog menni a dologtól. Viszont ha bejön a dolog, akkor lesz egy gyakorlatilag tökéletes kapcsolatod (azt leszámítva, hogy a párod is fiú). Szerintem ne vessetek véget ennek, csak jól gondold át a dolgot.


Szar ügy és valamilyen szinten át tudom érezni. Ha én kerültem volna ebbe a helyzetbe, én megpróbáltam volna, de nem nyíltan. Viszont egyáltalán nem hoz izgalomba a férfi test, szóval fene tudja.

2015. aug. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
szerintem ennek nem kell véget vetni. Az tuti ha bepasizik akkor megfogsz őrülni a tudattól... Miért nem haladtok lassan a szexuális dolgokba? (kis együtt alvás, kis ez kis az) Azt ha nem tetszik valami akkor tudatod vele... Mellékesen én is benne vagyok egy ilyen kapcsolatféleségben. Nem járunk, de lelkileg egy húron pendülünk a sráccal.. Mi járással kezdtük, de mint pár nem működünk, de mint barátok tökéletesen. (megvan a féltékenykedés, de csak a legjobbat akarja nekem mint észrevettem)
2015. aug. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%

Amit leírtál, az PONTOSAN betűről betűre a hetero friendzone/barátzóna, annak is a neten kialakuló változata. Imádom, szeretem, minél több időt akarok vele tölteni, miért nincs ilyen a közelemben, akivel járhatnék, olyan tökéletes a lelke, mindig ilyet kerestem, CSAK ÉPP VAN VELE FIZIKAILAG VALAMI BAJ. Túl alacsony, szőrös, pattanásos, kövér, ferde az orra, sokkal fiatalabb VAGY ÉPP NEM STIMMEL A NEME. Tök ugyanez, nem számít, hogy ti éppen két fiú vagytok. A gond mindig ugyanaz, minden tökéletes, csak nem vonz szexuálisan a másik.


Innentől kezdve meg úgy kell kezelni a helyzetet, mert ez nem egy meleg-vagyok-e probléma, hanem egy friendzone probléma.


Ő belédszeretett, te meg ezt rohadtul élvezed. Nem azt, hogy szeret téged, hanem hogy elköteleződés nélkül mindent megkapsz tőle. Nem ítéllek el miatta, én is voltam ebben a cipőben, mindkét oldalról. Ebbe nagyon sok ember beleesik. Neten meg sokkal könnyebben, mert nincs ott melletted fizikailag az elején, és kialakulnak az érzelmek, de aztán mégse lesz folytatása, mert amikor szembesülsz vele, akkor rájössz, hogy ez meg ez a baj vele, és neked nem fér bele.


De a helyzet tök jó, meghallgat, te vagy neki az első és utolsó gondolata minden nap, mindent megoszt veled, minden hülyeséged érdekli. Gyakorlatilag van egy párod, de mégsem vagy elköteleződve, mert valami mégis zavar benne, valami külső tényező. Ezt bizonyítja a féltékenykedésetek, ti gyakorlatilag együtt vagytok, csak mégsem.


És itt jön, hogy igazából ugyanazt tudom neked tanácsolni, mintha ugyanebben a helyzetben te lány lennél és valami más lenne a gondod a pasival, tegyük fel, hogy az orra és a kora. Szereted, jó vele, összeilletek, minden fäsza. Csak nem tudsz rá úgy nézni, nem tudsz hozzá szexuálisan vonzódni.


A kérdés az, hogy tudsz-e hozzá hosszabb távon szexuálisan is vonzódni, vagy nem. Mert amúgy minden más megvan. Van, aki elvből elutasítja a fiatalabbakat/idősebbeket, van akinek meg pont az jön be. De egy ember miatt ez is változhat, idővel. Értelemszerűen egy csúnya orrot könnyebb elfogadni, ha minden más stimmel, max lekapcsoljátok a lámpát az első pár alkalommal. :P Aztán később jön a kérdés, hogy fel akarod-e vállalni. Ez megint ugyanaz, minta mondjuk 20 évvel idősebb lenne... Azt is a legtöbben elítélnék, de akinek fontos vagy, az el fogja fogadni, hogy te őt választottad. Aki meg begyöpösödött szűklátókörű, az meg soha... Megéri?


Ha már teljesen biztosan eldöntötted, hogy nem fogsz tudni vonzódni hozzá soha, akkor el kell engedned. Ennek így nincs sok értelme, kivéve ha mindketten annyira szociális analfabéták vagytok, hogy teljesen biztos, hogy nem fogtok kapcsolatot találni, akkor ez a végtelenségig is működhet. De ha nem ez a helyzet, előbb utóbb valamelyikőtök találni fog valakit, és a másik rohadt nagyot fog koppanni. Általában nagyobbat, mint egy szakításnál. De el is dönthetitek, hogy megkockáztatjátok, ti dolgotok.


Ha még látsz esélyt rá, hogy vonzódj hozzá, akkor meg NAGYON LASSAN kell haladnotok. Eszedbe ne jusson azzal kezdeni, hgoy kipróbáljátok "azt". Ha meg akarsz tanulni vonzódni hozzá, akkor használd ki, hogy ez egy friendzone, és hagyd, hogy csak ő tegyen a te kedvedre. Úgysem fogod tudni lesz0pni, ellenben megundorodsz az egésztől és vége a barátságotoknak is. De az elején ő se sz0pjon le, mert esélyes, hogy attól is undorodnál. De elkezdhettek pl szexuális utalásokat mondani egymásnak, amitől ha kicsit is felizgulsz, az már jó. Emellett szoknod kell az érintését, hosszabb ölelés, kézfogás, együttalvás. Ha már mindkettő dolog oké, akkor lehet EGY KICSIT továbblépni. Érzékibb érintések, először csak ő neked, aztán jöhetsz te is. Fel kell, hoyg izgasson, de nem léphettek tovább. Csak akkor csókolózhattok, ha már te kívánod annyira, hogy megdöglesz érte, addig nem, mert megutálod az egészet. Ha eddig a pontig eljutottatok valahogy, onnan már sínen vagy, onnan már menni fog. De még mindig ne rohanj... Erről már nem tudok biztosat mondani, mert ennél tovább sosem léptem lánnyal. Viszont azzal a lánnyal benne lettem volna abban, hogy ő elégítsen ki engem, akár szájjal is. Csak nem akartam úgy, hogy én nem adom vissza, mert az úgy nem fair, de én nem lettem volna még képes megtenni. Viszont én nem voltam szerelmes, ne menjünk bele. Biztos vagyok benne, hogyha emellé meg szerettem is volna a lányt úgy, ahogy te írsz erről a fiúról, akkor ment volna egy idő után, de akkor is neki kellett volna kezdeni. Szerintem itt jön az, hoyg többször ki kell elégítsen ő téged, viszonzás nélkül. Ha nem zavar, kézzel csinálhatod, de szájjal NEM SZABAD. Ha már párszor csinálta neked, és jó és szereted és akarod még, akkor majd utána kell csak neked is megpróbálni. De ebbe hetero kapcsolatban sem ugrunk bele, a lány részéről, a fiúk jobban vonzódnak a puncihoz, és akarják általában hamarabb, de a legtöbb lány nem izgul a pénisz látványára meg közelségére így, csak akkor, amikor már megtanulta, hogy ezzel milyen örömök járnak. El tudom képzelni, hogy ez nálad is inkább ebben a formában működhetne, ahogy a lányoknál is, hogy megszokod, hogy amikor ez ott van, akkor utána neked rohadt jó, tehát akkor ez egy jó dolog, izgat, akkor van kedved játszani vele. Sok lánynál ez a folyamat játszódik le, talán fiúban is működhet.


Ha bárhol arra jutsz, hogy nem, ez neked nem fog menni, akkor viszont le kell állni, és eldönteni, hogy van-e értelme úgy, hogy ennek nincs jövője. Hozzátok-e addig, amíg valakinek nem lesz kapcsolata? Vagy úgyse lesz? Gondold azért át még párszor.

L

2015. aug. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a leírtak alapján neked ő a lelki társad, még ha fiú is, van ilyen. Az, hogy ebből mi lesz, vagy lehet a 8-as jól leírta. Gondold át alaposan.

N

2015. aug. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
És mennyiben változnak a vélemények, ha azt mondom, hogy azt tervezzük, hogy Budapesten egy albérletbe költözünk ketten, amíg a sulit be nem fejezzük?
2015. aug. 24. 02:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!