Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valaki segítene nekem? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítene nekem? Mit írhatnék neki?

Figyelt kérdés
Rászeretnék facebookon írni egy régi osztálytársamra aki nagyon tetszik. Régen nem sokat beszéltem vele mert nagyon izgultam hogy le ne égjek előtte.Szeretném jobban megismerni majd randizni vele. Milyen szöveggel írhatnék rá ? Milyen témáról írogathatnék vele ? 16/f

2016. ápr. 5. 20:16
 1/3 anonim válasza:
100%

"Szia. Arra gondoltam, ha már ilyen rég láttuk egymást, esetleg beugorhatnánk valahova. Mit szólsz?"



Hát remélem ez nagyjából megfelel.. Sok sikert hozzá! :)

2016. ápr. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Először is egy szia megteszi
2016. ápr. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Elsonek kezdj egy szia-val. Mivel mar nem osztalytarsad, beszelgetsz vele a sulirol, ottani osztalytarsakrol, emberekrol. Ez szerintem kezdesnek tokeletes, utana meg ugyis jonni fog magatol. Aztan mikor mar beszelgettel vele egy kicsit, lazan ra lehet kerdezni egy talalkozasra. Egy kavezas, fagyi, seta, akarmi. :)
2016. ápr. 11. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!