Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet normális fiúkkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet normális fiúkkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok (lassan 17) és habár nem kell azonnal és mindenáron egy kapcsolat (volt már barátom, de nem volt semmi komoly), szívesen ismerkednék korombeli fiúkkal, akik viszonylag normálisak. Tudtok esetleg valami közösségi helyet?
2016. ápr. 9. 00:47
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt még hozzáteszem, hogy egy kicsit félénk vagyok és nem nagyon szeretem, ha egy teremben túl sokan vannak. Főleg ezért nem járok sokat bulizni.
2016. ápr. 9. 00:50
 2/9 anonim ***** válasza:
Neten,bár vigyázz ha később legjobb barátok lesztek nem biztos jó ötlet össze jönni vele.tapasztalat
2016. ápr. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#2

Mintha létezne 2 ugyanolyan ember... :D

2016. ápr. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha Budapesten laksz írj nyugodtan :D 17/F
2016. ápr. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el a netet mert ez egy umbuk hely. Élőbe tessék ismerkedni :D Baráti összejövetelek ahova jönnek a barátok barátai is pl erre a célra teljesen megfelelhet. 16F
2016. ápr. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha gondolod írhatsz nekem nem harapok:D 17f
2016. ápr. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szocializálódj :) változz, menj szembe önmagaddal és próbálj ki új dolgokat :) ne félj, ez fontos

Komolyan, egyszer menj be egy barátoddal egy ilyen zsúfolt terembe... nézz körbe, lehet valakin megakad a tekinteted :) vagy lehet, hogy találkozik valaki máséval :)

Ki tudja, talán épp lemaradsz róla azért, mert félsz bemenni.

Vagy ha nem, akkor talán máskor :)


Én sem vagyok az a bulizós típus, de azért néha megyek barátokkal este szórakiozni, ismerkedni... utána, másnap mindig úgy érzem, ezt sosem hagytam volna ki :)

Még 16 vagyok csak, 2 hónap és már 17... az idő halad, de én azért még maradnék

2016. ápr. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz nyugodtan, nem kell félni :) 16F
2016. ápr. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akár itt is, ha gondolod írj nyugodtan :) 16F
2016. ápr. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!