Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mit tudnék csináln...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mercer kérdése:

Szerintetek mit tudnék csinálni? Többi lent

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki tetszik, de ő nem igazán mutat érdeklődést felém. Jóban vagyunk, egy suliba járunk, viszont nem találkozom vele sokszor és csak pár szót szoktunk beszélni. A legnagyobb baj az, hogy messze lakunk egymástól(40km) ő Magyarban, én Ausztria. Jogsim pedig nincs sajnos, úgyhogy nem igazán tudnám elvinni sehova. Másik dolog, hogy nem tudom hogy tudassam vele, hogy tetszik. 17F

2016. ápr. 13. 18:49
 1/2 anonim válasza:
Próbálj meg vele többet beszélgetni, próbálj közös témát keresni mivel egy suliba jártok híd el suli után pizzázni,kávézni bárhová aho csak ketten vagytok aztán beszélgessetek aztán majd meglátjátok. Amugy ha bejössz neki akkor nem azért fogsz mert van jogsid és eltudod ide oda vinni mert az már régen rossz.
2016. ápr. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1 Csak azt szeretném, hogy ne unatkozzon mellettem
2016. ápr. 13. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!