Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 13 évesen hogy lehet csajozni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 évesen hogy lehet csajozni?

Figyelt kérdés
Nem azért mert ez menő, hanem mert úgy érzem szükségem van valakire és remélem megtudjátok érteni. Nagyon rossz,napról napra hogy nincs akivel kicsit többet érzek mint barátság. Kérlek segítsetek, hogy hogyan tudnék felszedni valakit. És az gáz ha csak a nálam nagyobbak között vannak jó csajok és az 1-2 évvel fiatalabbak kicsit nem tűnnek még annyira olyannak hogy felkéne őket szedni. Nagyon hiányom van már egy tartósabb kapcsolatra és elég érettnek érzem magam és szerintem nem vagyok annyira csúnya kérlek segítsetek.

2016. ápr. 14. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy te felnőttèl, a nálad 1-2 èvvel fiatalabb lányok, mèg biztosan nem, maximum gondolkodásban, bár manapság, áhh, mindegy. Amúgy SZERINTEM ha tartósabb kapcsolatra vágynál, nem akarnál "felszedni" valakit. Èn 14 vagyok, fèlre ne èrtsètek, tudom higy csak egy èv, meg hogy most játszom a bölcset, de nem. Egy ève voltam 13, tudom milyen amikor kicsikènt kezelnek, de te már nem úgy èrzed magad. Te a játèkokhoz nagy vagy, a közössèg szerint egy kapcsolathoz kicsi. Mindjárt leszel 14, utána elfogadottabb lesz, de mèg így is egy idősebb lánnyal összejöhetsz. Osztálytársam tavaly vesztette el a szüzessègèt egy nála 2 èvvel idősebb lánnyal, úgyhogy hajrá. Am ott a suli, sport, stb.

14/L

2016. ápr. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen! :) Már várom az október végét akkor van a szülinapom és addigra remélem találok valakit akivel kölcsönösen megbecsüljük egymást. A szüzességem szerintem megtartom mév egy 3 évig.:)
2016. ápr. 14. 22:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írhatsz:)Szívesen beszélgetnék veled,mert én is hasonló helyzetben vagyok. L
2016. ápr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Figyusz! Én 18 vagyok, fiú. Tudom, hogy nagy divat mostanában 12 évesen már csajozni. De amikor mi voltunk 13 évesek, akkor szünetben játszottunk a nyomkodós telefonunkon a Worms-el, meg a Gangstarral. Az infrát már nem is merem mondani, mert arról fogalmazok sincs. Lényeg, hogy inkább hagyd még csajokat. Nem azt mondom, hogy ne nézz lányra. Legyél jóban velük. De még korai egy komoly kapcsolat. Menn ki focizni a haverokkal és inkább legyen egy nagyon jó fej fiú haverod, akinek mindent elmondhatsz, a lányok nem tudnak még titkot tartani. Ez mind tapasztalat volt.
2016. ápr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Próbálkozz Minecraft szervereken.
2016. ápr. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Arkadas értelmes kérdést írtam. Ez a válasz most annyira muszály volt? Ha egy már megjelnésekor lejárt játékkal vágsz fel, biztos te is azt nyomod egész nap.
2016. ápr. 15. 13:47
 7/7 anonim válasza:

Szia!

Tudom, ez a kérdés régi és te már 15 körül vagy. Nekem tetszik egy lány szerintem én is bejövök neki, csak az a baj, hogy ritkán találkozunk és félek elkérni a telefonszámát. Ha neked sikerült valamit azalatt a 2-3 év alatt azt megosztanád velem/velünk?

Előre is köszi


13/F

2019. jan. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!