Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerelmes lettem egy osztálytá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy osztálytársamba! (? )

Figyelt kérdés
Igazából már 7.-től fogva bele vagyok esve(most 9.-esek vagyunk).Tudom hogy nincs nála semmi esélyen,de nem tudom elfelejteni őt.Próbálok másra koncentrálni és nem gondolni rá de nem megy...Mit kéne tenem???

2016. ápr. 14. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Aludnod.
2016. ápr. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Honnan veszed, hogy nincs nála esélyed?

Ha más nem próbálj meg vele összebarátkozni :)

Hátha beléd szeret!^^ Ismerek rá élő példát. :3

De ha gondolod írj privit szívesen segítek!:)

2016. ápr. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

1) nem tudod, hogy nincs nála esélyed, csak elhiteted magaddal

2) egy másik, viszonzott szerelem gyorsan el tudja felejtetni a régit

3)jóideig nem fogsz tudni másra koncentrálni, szokj hozzá, tapasztalat :S. töltsd tanulással az időt, azaz értsd meg milyen folyamat megy végbe benned, milyen szükségleteid-érzéseid vannak, amik ezt a helyzetet okozzák benned. Ez az önismeret segít majd lehiggadni, és eligazodni magadon, érzelmi intelligenciát tanulsz, és végre a céljaidhoz vezető legjobb utat választhatod magadnak :)


Szóval hogy mit is tegyél, ezt csak te tudod eldönteni, magadban, a te érzéseid, a te szükségleteid, a te életed :) Sok sikert!

2016. ápr. 15. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is így voltam 9.-ben, rám sem figyelt, de aztán elkezdtem lazábban venni a dolgokat, nem görcsölni, magamat adni és ez egyre jobban tetszett neki és 10. végére össze is jöttünk :)
2016. ápr. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fruzs33 ***** válasza:

Én is sokszor voltam szerelmes az osztályomból is bejött már egy néhány.

Ad 1)Miért veszed biztosra,hogy nincs nála esélyed?

Ad 2)Próbálkozni kell.

Ad 3)Ha úgy látod,hogy nem jön össze,akkor keress mást,sok egyedülálló van ezen a földön.

2016. ápr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!