Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy szólítsam meg ennyi év után?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szólítsam meg ennyi év után?

Figyelt kérdés
Kb. 5-6 éve lehetett mikor, megismerkedtünk, de nagyon nem kezdtünk egymással semmit, mivel akkor még tényleg kicsik voltunk. A szüleink jóban maradtak, de az évek során nem igazán beszéltünk egymással, de nem is találkoztunk már egy ideje. Azóta én 20 a lány 18 éves lett. Most pedig láttam facebookon, és visszatérnék rá. De most már komolyabb célok vezérelnének. Sajnos facebookon kívűl nagyon nehézkés lenne vele összefutni... Így azt kérdem, hogy ha már csak a facebook maradt, akkor mit írjak neki?
2016. ápr. 16. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:

,,szia. Rég Hallottam felőled. Mesélj mi történt veled az elmúlt időben...😊"


Vagy amiről beszélni akarsz vele

2016. ápr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a ket csalad ismeri egymast akkor azzal valamit. Pl az apja kertesz es teged erdekel valami noveny vagy stb es kerdezze meg az apjat hogy meseljen arrol. De ez nyilvan csak egy pelda😃
2016. ápr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!