Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érdekli ennyi embert a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdekli ennyi embert a magánéletem?

Figyelt kérdés
Már lassan három éve,hogy nem vagyunk együtt az exemmel de még mindig érdekelődnek felőle.Nem tudnak elszakadni ettől a témától.Kérdezik na tetszik még? Hétfőként megyek karate edzésre mivel az edző gyerekei az én unokatestvéreim de nem is az a lénye hanem,hogy az exem is ott edz és akkor is mindig ő a téma.Már nem szeretem az exemet rég túl vagyok rajta mivel már mást szeretek miért kell akkor folyamatosan ezzel csesztetni?
2016. febr. 9. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem a magánéleted érdekli őket, hanem az exed.
2016. febr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De az exem beletartozik az én múltbeli magánéletembe.!
2016. febr. 9. 13:36
 3/8 anonim ***** válasza:
A múltbelibe esetleg, de a mostaniba nem, hiszen Te is ezt hangsúlyozod.
2016. febr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen de ők ezt nem fogadják el ami rohadtul idegesít higgadtan szoktam válaszolni mivel tudom,hogy az a cél,hogy idegesítsenek engem.De már rohadtul unom,hogy még mindig egy emberként fognak fel minket pedig már rég külön utakon járunk.
2016. febr. 9. 13:49
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem is vannak ilyen ismerőseim.akik ha meglátnak valamiért rögtön az exem jut eszükbe rólam? és akkor erről faggatnak..

ha mondom,hogy már 2 éve mással járok az kb elmegy a fülük mellett. üdv a klubban:D

szerintem oszd ki őket erélyesen,hogy hagyjanak már békén ezzel a témával, mert 3!! éve nem vagytok együtt. és nem sírod tele minden este a kispárnádat miatta.

ezek után remélhetőleg abbahagyják.:))

én nem töröm magam, mert ritkán találkozok ezekkel az ismerősökkel, akik szeretik felhánytorgatni.

2016. febr. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Uuu nekem is van am ilyen 2 es fel eve szakitottunk minden ismerosom errol faggatott es non stop kerdezgettek mivel egy alapbol lesz....ok mindent ember vagyok ezert mindig lazan vettem es valaszoltam aztan egyszer csak abba hagytak es mint kiderult az exem mondta az ismeroseimnek h b...ogassanak vele de mikor latta semmire nem megy vele feladta
2016. febr. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Nem". "Mar mondtam, hogy nem". "Ird fel ha nem biros megjegyezni, mert a foloslegesen ismetelt kerdesekkel mindkettonk idejet pazarlod, es a tied ugyan nem erdekel, de az enyem nekem ertekes"

Negyedszerre meg nem valaszolni.

2016. febr. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Széllel szembe nem lehet... Első körben válts karateedző, aztán majd meglátod!
2016. febr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!