Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek probléma?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok és már egy komolyabb kapcsolatra vágyom. Szeretnék valakivel megismerkedni akivel igazán együtt tudok lenni és nem csak úgy hogy elmegyünk sétálni és más csajokat nézeget. Aki komolyabban gondolja a dolgot.

Csak az nagy gond hogy nem nagyon találok ilyen fiút. Pedig nem vagyok ronda (bár izlés kérdése). Se kövér de azért csontváz sem.

Szóval szerintetek próbálkozzak a neten is vagy valami hasonlóval?



2016. ápr. 17. 14:24
 1/1 anonim válasza:

Szia.

Neten ne! Én is beleszaladtam ebbe a hibába. Elég közel laktunk de a fiú soha nem akart eljönni az én városomba találkozni. Aztán megtudtam, hogy végig barátnője volt.

Nem szabad. Inkább személyesen ismerkedj. De talán ne keresd. Megértelek, hogy szeretnél kapcsolatot de nem éri meg ha keresed. Majd megtalál a szerelem. Hülyén hangzik de tényleg rád fog találni. Élvezd a szingliséget inkább egyenlőre.

2016. ápr. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!