Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mit csinálhatnék?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csinálhatnék? Többi lent⬇

Figyelt kérdés

Bocsánat ha egy kicsit hosszú lesz, de elég bonyolult történet.

Az egész ott kezdődött hogy van egy srác aki idén jött a suliba , és eggyel felettem jár. Nekem már kb a 2. Héten szimpatikus volt de nem történt semmi. Kb félév előtt 3-4 héttel a barátnőmmel sétáltunk a folyosón , én byeszéltem hozzá, de ő félbeszakított és intett hogy forduljak meg. Na hát éppen az a fiú ált ott és eléggé feltünően bámult. Ezzel még nem is volt baj, de ezek után a barátnőm elmondta az osztályban ezt az egyik fiúnak és szünet végére az egész osztály tudta. De azt nem tudják hogy nekem is tetszik.. ezek után a hülye osztálytársaim elkezdtek xx xxx (a fiú neve) nének hívni. Akárhányszor megláttuk a fiút a folyosón a barátim elkezdtek feltünően nevetni meg bámulni őt. Ezt Nyilván ő is észrevette , és azóta alig néz rám meg keveset mosolyog. Multkor volt egy focimeccs és ő is jászott, én meg fent szurkoltam a csapatnak. Ő odanézett a páholyba és rámmosolygott. Ezek után amikor hazaértem este felé bejelöltem facebookon. Még nem jelölt vissza, de nem is törölte a jelölést.

Ezen kívül elég csendes fiú és én meg extrovertált vagyok. Nem hiszem hogy ő magától leszólítana a suliban, mert ő is és én is mindig társaságban vagyunk. Mellesleg már csomó dolgot tudok rólla mert abból az osztályból is vannak ismerőseim. Azt mondták hogy eddig összesen 2-szer beszélt osztály előtt, szóval TÉNYLEG írtó csendes.

Szerintetek lány létemre hogy szólíthatnám meg? Tetszhetek neki? Hogy ismerhetném még? Ha végigolvastad köszönöm, és a segìtséget is ^3^



2016. ápr. 16. 15:53
 1/2 anonim válasza:
Tetszel neki szerintem.Semmi gond nincs azzal,ha egy lány szólit le egy fiút.
2016. ápr. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem is tetszel neki csak mint írtad nagyon félénk nyugodtan szólítsd le pl: "jó voltál múltkor a meccsen"

Vagy ha visszaigazolt fb-on írj rá:D (ha végkép nins ötleted hogy mit írj vagy a meccses dicséretet vagy ha ő is észre vette az osztálytársaid viselkedését akkor írd pl: hogy ne haragudjon a viselkedésük miatt..stb vagy szimplán egy szia!;)) sok sikert

2016. ápr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!