Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Bejön nektek egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Bejön nektek egy ilyen lány?

Figyelt kérdés
Nem tartom magam a legszebbnek de nincs önbizalom hiányom.Sokat szenvedtem,mostanság de beláttam,hogy nem érdemes szenvedni így inkább élvezem az életet és mosolygom.Szeretek hülyéskedni a szeretteimmel,hosszasan elbeszélgetni számomra szimpatikus emberekkel.Próbálok a letört emberek arcára mosolyt csalni,ha tudok segítek.Lehetne úgy is jellemezni,hogy a kis "szeretetbomba" imádom ölelgetni és puszilgatni az embereket.Kicsit érzékeny vagyok de nem pityergek mindenen.Nincsen bomba alakom, de elfogadom magam nem vall rám,hogy mindenemet kipakolva a középpontban akarok lenni inkább a sarokban. Nagyon szeretek fogalmazni regényt tudok írni az érzéseimből.Nem vagyok egy társasági lény ennek ellenére,szeretek barátkozni valahogy nem azok a dolgok vonzanak mint,a mai tinik többségét inkább egy jó kis film,a párommal mint egy vad bulis éjszaka. Nem voltam szerencsés a eddigi párkapcsolataimba,de nem adom fel hisz fiatal vagyok de azért jó lenne,már egy személy akit szét lehetne szeretgetni.Már biztos rájöttetek,hogy nagyon beszédes cserfes lány volnék akik nem nagyon lehet,lelőni de azért egy valamivel lelehetne pl egy finom csókkal.Igaz,hogy szeretem ha egy férfi romantikus de azért túlzásban nem vigye nem bírom a,nyomulósokat.Sokak állítása szerint érettebb vagyok,a koromhoz képest de azért bennem lakozik a szemtelen kisgyerek és még mindig agyára tudok menni az édesanyámnak.Igaz már nem vagyok kisgyerek de még mindig szeretek mesét nézni illetve Miki egeres felsőbe rohangálni,na meg persze plüssökkel aludni megnyugtatnak.Szabadidőben,szeretek fényképeket készíteni,lehetséges,hogy ezzel fogok foglalkozni nem tudom mit hozz még a jövő de az biztos,hogy vannak céljaim.Nagyon tudok küzdeni egy adott emberért komoly kapcsolatok híve vagyok nem váltogatom minden héten a partnereim még akkor se,ha kilátás talan a helyzetem a kiszemeltemmel.Ideállom nincsen kimondottan persze azért nem járnék,minden utamba kerülő férfival.Mindenkivel szívesen elbeszélgetek nem szokásom elítélni embereket,még akkor se ha különbözik tőlem.Csak akkor vagyok bunkó amikor oktalanul velem is azok nem szeretek vitázni.Hirtelen haragú vagyok,de hamar megjön az eszem és belátom,ha hibázom.Fontos számomra,hogy a partneremmel ne csak én éreztessem a szeretetemet,hanem ő is velem lehessen,hozzá bújni elmesélni minden fontos dolgot meg ilyenek,szerintem nem nagy kérés cserébe kap,nagyon sok szeretet.(:
2016. ápr. 17. 17:31
 1/6 bit123bit ***** válasza:
Persze, szerintem egész normális lány vagy :) 17/F
2016. ápr. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

áhh, ilyen lány nem is létezikXD

nagyon aranyos és szimpatikus vagy:)

írj ha szeretnél ismerkedni:)

2016. ápr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nagyon bejön

(16/f)

2016. ápr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
bejön :) 16/F
2016. ápr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, most ahogy olvastam aranyosnak tűnsz meg minden, de nekem az idegeimre mennél. Annyiban hasonlítunk hogy nem szeretünk a középpontban lenni, de én a szöges ellentéted vagyok, szeretem a csendet, utálom az embereket, elég érzéketlen vagyok, kerülöm a társaságot. Állandóan feketében járok, állandóan Nirvana -t hallgatok és egyébként én nem tudom miért, de már jó ideje szeretetképtelen vagyok. Egyébként te egy egész normális lány vagy, a barlangként üzemelő nagytöbbséghez képest.
2016. ápr. 18. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Bejön! Aranyos lány vagy! Ha gondolod irj!
2016. ápr. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!