Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk ti hogyan jelzitek hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti hogyan jelzitek hogy bejön egy lány? Vagy egyszerűen odamentek hozzá?

Figyelt kérdés
2016. jan. 20. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én eléggé önbizalomhiányos vagyok, főleg az olyan lányokkal, akiket csak látásból ismerek. Megpróbálok vele szemkontektust felvenni, ill. facebookon ráírok. Van még mit gyúrnom ezen a téren tudom, de hát ez van :D

17/F

2016. jan. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
1 es én még bénáb vok xD
2016. jan. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, azért nekem is össze kell szednem a bátorságom mielőtt ráírok, kb 1 héttel előtte már kattogok, hogy mit írjak neki kezdésnek, de soha semmi nem jut eszembe.

#1.

2016. jan. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez mit szóltok, én még csak rá sem merek írni
2016. jan. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus mi ez a gyava banda? En orakig is eltudom bamulni ha latok erdeklodes akk odamegyek...
2016. jan. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi, főleg az utolsónak.
2016. jan. 20. 21:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha valakiben van önbizalom és büszkeség akkor igen odamegy megszólít, ha beszari akkor csak néz téged és probál szemezni veled vagy esetleg facebokon ír neked. (20F)
2016. jan. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 estibálint válasza:
Én már többször összeszedtem magam, és odamentem egy-egy lányhoz, aki tetszett nekem, de a legutóbbi esetet kivéve mindig elutasítottak/kiröhögtek. De én azt mondom, hogy még mindig ez a legjobb módszer, és ha nagyon nincs önbizalmad, akkor próbálj olyankor odamenni hozzá, amikor egyedül van, és nincs a környéken nagyon senki.
2016. jan. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
En inkabb odamegyek hozza, beszelgetek vele, esetleg setalunk egyet, de facebookon is szoktam neki irni, es tudja, hogy szeretem, mond el neki! Menj oda hozzá!
2016. okt. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!