Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ti mi alapján döntitek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mi alapján döntitek el, hogy tetszik-e egy lány vagy sem?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 17. 22:13
 1/7 anonim válasza:
52%
van neki puncija
2016. ápr. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez elég összetett, és nem igazán megfogalmazható.. Vannak mindenkinek típusai, amelyeket esetleg vonzóbbnak talál, de simán előfordulhat, hogy ezen kívüli is nagyon megtetszik.. szóval nem nagyon lehet ezt így behatárolni szerintem.
2016. ápr. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudatosan és tematikusan nem szoktam ténylegesen átnézni. A legfontosabb, hogy úgy egyeben meglegyen a hatás. Most sorolhatnám holnap estig az egyes szóba hozható szempontokat. De mint mondtam nincs aranyszabály mint "C-s mell" vagy "szereti a szalonnát". (ok ezek szándékosan gagyi példák) A lényeg hogy az összkép jó legyen.
2016. ápr. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nem döntés kérdése.
2016. ápr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt a szived donti el b+, nem te!
2016. ápr. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

amit a belsőm mond, az érzéseim. Érzek-e vonzalmat-tetszést, mire van szükségem a tetszéshez.


külső és a kommunikáció

2016. ápr. 18. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem döntöm el. A döntés tudatos választást feltételez, ilyenről pedig szó sincs.
2016. ápr. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!