Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, szánnátok rám egy percet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szánnátok rám egy percet?

Figyelt kérdés

Sziasztok :) arra lennék kíváncsi hogy milyen lányok jönnek be nektek úgy általában ? Stílus , személyisèg , minden érdekel . Milyen számotokra egy ideális lány (külső -belső-tehetsègek stb) ?? Nagyon megköszönném ha minél többen válaszolnátok minél bővebben :))

15/L



2016. márc. 30. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

ehm... nos. 18 éves srác vagyok, ezt érdemes tudni.

Lányok alapján: ne legyen idősebb nálam, alacsonyabb legyen (182-3 vagyok szóval ez nem nehéz hála égnek), stílusban elsősorban rocker lányok. Arcra legyen szép, hidegen hagy milyen segge vagy melle van. Vékony lányokat kedvelem csak, abszolút nem jönnek be a testesebbek.

belsőleg az a legfontosabb hogy érezze magát jól velem. Akkor tud megfogni ha látom hogy nem csak egy srác vagyok neki, hanem a srác. Akivel tényleg szívesen van, meg tudom nevettetni, ő is engem. Fontos hogy őszinte legyen, és fontos hogy az hogy prűd az nagyon nagyon kizáró ok. Senkinek nem kell egy jó kislány :D Illetve legyen nyitott. Sok témáról tudjunk dumálni :D

2016. márc. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A külső majdhogynem mindegy. Nem azt mondom, hogy egy bányarémmel össze tudnék jönni, de az ilyenek, hogy hajszín, szemszín, mellméret, testalkat nem olyan lényegesek.

Legyen hűséges, lehessek előtte önmagam, és ő is adja önmagát előttem. És mindenek előtt őszinte legyen, aki előtt nem kell, hogy bármi titkom legyen.

2016. márc. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Firedoom ***** válasza:
100%

Szerintem egyertelmu, de a félreértések elkerülése miatt elore leszögezem: Az ideál nem azt jelenti, hogy csak ilyen lany tetszhet.

Külső: Elony ha nalam alacsonyabb, de erre ellenpeldat meg nem talaltam (188). Kedvenenceim a vékony, kis mellbosegu lányok. A hosszu haj hatalmas elony, hogy ezt hogy hordja es milyen szinu az nem lényeges. Kifejezetten tetszenek az extremebb megjelenesuek is (Csak ne legyenek 0-s géppel borotvált reszek a halyaban, attol a hideg kiráz..).

Belső: Egyertelmuen közölje ha valamit szeretne, valami problémája van. Ugy fogadjon el amilyen vagyok es ne akarjon megváltoztatni se ultimatummal se egyéb praktikaval. Az elozo ketto az amiből nem engedek. A legyen kedves, megerto az szinte mar klisé. Termeszetesen lehessen vele beszélgetni, legyen csendesebb es ne ripacs. Ha beszel nem zavar, de ne csak egy temat tudjon szajkozni allandoan. Hogy metalos, kocka, animes ezek mar olyan plusz pontok amik lényegében egyaltalan nem számítanak, de nem hatrany ha van valamennyi közös érdeklődés. 19/f

2016. márc. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%
#2, vegyél egy kutyát. Egy kutyával olyan a kapcsolatod, amit leírtál. Kell ennél több?
2016. márc. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!