Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ekkora probléma?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora probléma? Valami vélemény, hozzászólás?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok .

Még sose volt kapcsolatom, sose csókolóztam, semmi se volt fiuval.

De úgy érzem nem is érdekel. Semmi kedvem a kapcsolathoz, van annál jobb elfoglaltságom stb. Ahanyszor közeledni akart hozzám egy pasi is, azokat elküldtem melegebb éghajlatra, még akkor is ha tetszettek. Egyszerűen nem érzem magam érettnek ehhez. Túlságosan gyerekes vagyok olykor. Vagy nem tudom.. De általában halál komoly vagyok. Komor, és rideg.

Azt illik tudni, hogy különc vagyok, nincsenek barátaim, visszahúzódó vagyok, aki közeledik azt kerülöm. Nincs kedvem az emberekhez. Nyűgnek érzem a társaságot.

Nem értem miért probléma ez, és hogy miért kell engem azért lehurrogni, mert nekem sokkal jobb egyedül. Nem vagyok magányos. Egyszerűen jól érzem magam ha nem kell kontaktusba lépni a többivel.

Nem értem, miért mondják azt az emberek hogy csak akkor vagy menő, boldog stb... Ha mindenkivel összefekszel, vagy van kapcsolatod...

Hülyeség, létezik más boldogság forrás is...


Olyan nehéz megérteni hogy nekem jobb egyedül, nyugalomban élni emberikapcsolatok nélkűl...?


Mi a véleményetek erről? Mindenki a szüzességét akarja elveszteni, én meg inkább nyugisan lefekszek, zenét hallgatok, vagy rajzolok.


Lehetséges hogy aszexuális volnék? Ugyan is, ha egy ember szexuálisan közeledne felém (még akkor is ha szeretném) tuti azt mondanám, kösz, inkább hagyj békén... Még barátkozni menne mert ha ugy van rákényszerítem magam, de hogy kapcsolatom legyen... Na az semmikép sem kell.

Még valami, ha már felhoztam az aszexualitást... Igzából szoktam fantátiálni, de... Ha tényleg a valóságban sor kerulne arra, akkor inkább kihagynám. Taszít az egész dolog. Eleve gyűlölöm ha valaki hozzám ér, én se szertek máshoz hozzá érni etc... Maga a szex se érdekel, teljesen más dolgok érdekelnek. Igazából ez is idegesítő, hogy a mai világban mindenki csak a szexel van elfoglalva, a tinikről ne is beszéljünk... Ha felmegyek egy chat oldalra, rögtön a sok perverz kanos barom írkál, holott én csak szeretnék virtuálisan barátkozni, beszélgetni... Normálisan, perverzség nélkül.



Miért lehet ez? Vannak hozzám hasonló emberkék itt?

Kösz ha elolvastad!

18/L


Ui. Sorry ha értethetlenűl írtam, de nem vagyok a toppon. És azért is sorry ha hosszú lett. ^^"""



#jobb #nem írok ide semmit.
2016. ápr. 20. 18:27
 1/3 A kérdező kommentje:
A helyes írasom ismét kudarcot vallott. Bocsi.
2016. ápr. 20. 18:29
 2/3 anonim válasza:
Hát èn nem vagyok hozzád hasonló, de szeretek beszèlgetni. Ha gondolod írj privibe.
2016. ápr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
egész közel vagyok a te álláspontodhoz... (;D)
2016. ápr. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!