Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuki vagy Ciki?

Figyelt kérdés
Imádok mesét nézni kívülről fújom az összes mai és régi mesét.Csakis plüss állattal vagyok,hajlandó elaludni.Inkább nézek egy jó kis mesét kócos fejjel smink nélkül és mesehősös pizsamában minthogy elmegyek bulizni.Máshogy kapcsolódok ki,sokkal inkább jó könyv társaságában a szabad levegőn.Ha komoly dologról van szó akkor természetesen átérzem a helyzet komolyságát.Sokak szerint dilis vagyok,nagyon sokat mosolygok ok nélkül.Minden apróságnak tudok,örülni nem érdekel a pénz egy szelet csokinak is tudok úgy örülni mintha megnyertem volna az ötöst.Szándékot tartom a legfontosabbnak,nem pedig az pénzbeli értéket.Lehetséges,hogy gyerekesnek fogtuk nézni,de valahogy nem vonzanak a bulik meg az ilyesmik.
2016. ápr. 20. 21:13
 1/8 eznemlényeges ***** válasza:
91%
Szerintem ez inkább cuki :) És miért lennél gyerekes, én inkább értelmesnek/normálisnak mondanálak
2016. ápr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Ohh vannak meg ilyen lanyok en is ilyen vagyok:)
2016. ápr. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ha barátod lenne akkor is ragaszkodnál a plüss állataidhoz? :D

szerintem aranyos, nem feltétlen azonosulsz a mai úgymond "feltételekkel" ami jó :)

2016. ápr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Mintha csak én irtam volna;)
2016. ápr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki, szerintem is ez a normális, nem az, amit a mai lányok nagy része csinál...
2016. ápr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem ciki
2016. ápr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Cuki:)
2016. ápr. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
17/f vok amúgy még a tom és jerryt nagyapám is megnézi xdd, de amúgy mos mivan aba ha plüsel alszok :'D?
2016. ápr. 21. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!