Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok, ha kiderülne, hogy a pasitok egy plüssmacit átölelve szokott aludni éjszakánként? Ez cuki, vagy inkább ciki?

Figyelt kérdés
Természetesen csak alvásról van szó, hiszen egyébként megölelgeti a barátnőjét is, mielőtt elalszanak. Csak a maci is ott van persze.
2015. júl. 24. 23:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem ciki. A plüssmacik cukik. :)
2015. júl. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

10-12évesen cuki 15-16 évesen ciki 16felett betegség..

32ffi

2015. júl. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Számomra kissé furcsa lenne, ha reggel fölkelnék és nem a barátom, hanem egy maci képe fogadna először. 15/L
2015. júl. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem egy olyan mackóm van aminek a hasában gyógysó van és arra ráhajthatom a fejemet :D
2015. júl. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyik pasimnak tele volt a szobája plüssökkel (hogy az ágyba mennyire vitte őket magába arra már nem vélek).
2015. júl. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem cuki :) nekem egy pingvinem van amivel alszom :D de azért ha ott vagyok a pasimnál, engem ölelgessen, ne egy plüssöt :P
2015. júl. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ugyanezt én is megkérdeztem a barátomtól! Igaz én lány vagyok de ugy mint te, én is a mackómmal alszok el mindig. A pasimat egyáltalán nem zavarja. És szerintem nem ciki.15/L
2015. júl. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Miért a lányokat kérded, ők még saját magukt meg egymást se értik meg! :D


Öcsém, így nem lesz csajod, ezt inkább titkold el, max egy papucs csicska hapsi válik belőled, mert a csaj nem fog tisztelni, férfinek látni, ha úgy viselkedsz, mint egy kislány. Ez jó ne vedd sértésnek, de így van!

2015. júl. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó nem lehet, hogy ez csak egy sima kérdés volt és köze nincs a kérdezőhöz? Lehet, hogy csak kíváncsi arra mások ehhez hogy állnak.
2015. júl. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
25 alatt cuki is lehet, 25 felett már perverz/fogyatékos
2015. júl. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!