Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek tetszene 1 ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek tetszene 1 ilyen tulajdonságú fiú?

Figyelt kérdés

Barna középen hosszú hajam van oldalra simítva

Barna szemem van

Kissé pattanásos arc

Általában egyszínű ruhákat hordok

Kissé kocka vagyok ...

Kedves,Megértő,Csendesebb fajta,És figyelmes

Szeretem az állatokat azon belül a kutyákat

Punnany Massif,Hősök,Halott Pénz és Essemmet szoktam hallgatni

Szeretem a Horrort és a Romantikát

178 cm

79 kg



2016. ápr. 21. 10:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem Nagyon,Bocsi
2016. ápr. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Barna középen hosszú hajam van oldalra simítva

Barna szemem van

Kissé pattanásos arc

Általában egyszínű ruhákat hordok

-> egyik se tetszik ezek közül


kocka vagy -> attól függ, mennyire


Kedves,Megértő,Csendesebb fajta,És figyelmes -> bejön-bejön, de ez a fiúk 90%-áról elmondható


Zenei ízlésed tökmindegy.


Szeretem a Horrort és a Romantikát -> végre valami jó is


178 cm 79 kg -> nem, nem, nem, nem, és nem! Ilyen magassághoz 57-65 kg lenne jó. Majdnem 30 kilóval több vagy nálam. Rém fekszel és ott maradok.

2016. ápr. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

#2 57 kiló? szóval páwákqat szereted?

57 kiló nagyon kevés, igaz 79 meg sok de 57 biztos nem

2016. ápr. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Végülis a lányoknál igen 170 cm 50-60 kg :') fiúknál 178 cm nek kb 75 kg az ideáis ... Honnan veszed ezt a hülyességet ? 😁😁😁 a stílusom nem is tudom miért mondtam el ahhoz elõbb látnod kéne 😊
2016. ápr. 21. 16:59
 5/17 anonim ***** válasza:
3-as: Én ismerek egy 174 cm-es 55 kg-os fiút. Nagyon jó focista, tavaly megnyerte az országos döntőt. A lábán megfeszülnek az izmok, olyan izmos. Csak zsírból van kevés rajta, de nagyon jól néz ki. 180 cm alatti magassághoz nem jó a 75 kg, hacsak nem vagy testépítő és 20 kg izom van rajtad, ennyi. A fiatal fiúk legyenek vékony/normális testalkatúak. Ha nem akarsz változtatni, keress a saját súlycsoportodban, 65-70 kg-os lányokat. Persze azok már fúj kocák, de egy fiúnak akárhány kiló ideális, minél kövérebb annál jobb. Nem-nem.
2016. ápr. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
#5: Akkor sem normális ehhez a magassághoz az 55 kg, ha az izom. Ez inkább már beteges. Én 180 cm vagyok és 81 kg. Nem vagyok kövér,de izmos sem. Voltam 79 is, az igaz, és jobb is volt, de nem oszt, nem szoroz. És vékony barátnőim voltak és szerencsére nem ilyen agyilag sötétek, mint te:)
2016. ápr. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
#7: Első: Beteges? Akkor én is vagyok 165 cm magassággal és 47 kg testtömeggel? Mert kb. egy súlycsoport vagyok a 174 cm magas és 54 kg testtömegű fiúval, és rám mindenki azt mondja, csinosan vékony vagyok, érte meg bomlanak a lányok ;)) Második: 180 cm és 81 kg, ha nem vagy izmos, igenis azt jelenti, van rajtad némi felesleg. Persze könnyebb le pávázni a szálkás testalkatú fiúkat, mint leadni pár kiló zsírt. 16 centivel vagy magasabb nálam, és ehhez 34 kilóval több vagy nálam. El nem hiszem, hogy + 24 kg izom van rajtad. Harmadik: Hüha, megyek és telesírom a kispárnámat, mert egy nagydarab ürge azt mondta rám, hogy agyilag sötét vagyok, mert a szálkás fiúkat preferálom ;))
2016. ápr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#8: Azért, mert van rajtam némi súlyfelesleg, már nem vagyok ember? Vagy nem lehetek vonzó? A testtömegindexem is normál értéken van.

Nem testalkat alapján kell ítélni, te felszínes hülye pi.csa :)

2016. ápr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
#10: Ha van rajtad némi súlyfelesleg, miért magadat hozod fel példának? Azt, hogy vonzó vagy-e, nem tudom, de tény; a súlyfelesleg jelentősen ront az összképen. Elárulom, a testtömeg-index a zsírdisznók alfája és omegája, mert mindenre azt mondják, "a testtömeg-indexem a normális kategóriába van", közben nincs olyan ember, aki ha rájuk néz, ne azt mondaná, hogy van rajta felesleg. (Zárójelben közölném, a te testtömeg-indexed 25, és 24,9-ig van a 'normális tartomány, szóval te még erre se támaszkodhatsz.) Felszínes ide-vagy-oda, rajtam nincs felesleg egy gramm se, ergó példát mutattam, nem "vizet prédikál és bort iszok" kategóriába tartozom.
2016. ápr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!