Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mennyire tetszene egy ilyen tulajdonságú fiú?

Figyelt kérdés

Kb 175-180 cm magas 15 éves barna szemű,barna hajú,kb 5 cm-es hajú,magam által nem túlzottan helyesnek tartott fiú,aki én vagyok.

Metál zenét kedvelem főleg,de konkrétan bármilyen zenét el tudok hallgatni,maximum nem sokáig,ha olyan rossz.Általam hallgatott zenekar pl a Kárpátia,a Sabaton, a Nightwish, Stratovarius, Powerwolf, Deathstars.Mivel nincsenek barátaim,akik nem érdekbarátság miatt lennének velem,ezért a számítógép segítségével keresek föl embereket,akik ugyanazon játékkal játszanak,mint én,s később találkozom velük élőben is,s az egyikőjükkel elég jó barátságba kerültem.Nem járok fekete ruhákban,nincsen bakancsom,egy normális emberként nézek ki.Túlzottan viccesnek nem mondanám magam,inkább a komolyságom miatti némely megszólalásom az ami vicces lehet,habár ebből sokszor akad egy pár.Tájfutást űzök,mint sport.A programokhoz értek valamilyen szinten.Van egy leány,akit nagyon szeretek,de ő ezt nem viszonozza sajnos.Mindenben segítettem őt,amit kért,megtettem.Eltértem a témától,de visszatérvén s befejezvén az lenne a kérdésem,hogy számotokra egy ilyen tulajdonságokkal rendelkező fiú mennyire tetszene?



2015. nov. 2. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:
bejönne mint az állat
2015. nov. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A zenei ízlésed tetszik, és az alapján, ahogy az említett lánnyal viselkedtél, szerintem kedves, jófej is vagy. Nekem a gépezés sem unszimpatikus, de ne tölts vele szvsz túl sok időt, mert elvon a normális világtól.

Szóval nekem tetszene egy ilyen fiú.

2015. nov. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon. :D
2015. nov. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!