Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előny srácoknál?

Figyelt kérdés
Én egy olyan lány vagyok,aki kimondja az érzéseit ha valaki tetszik akkor a szemébe mondom nem parázom a válaszon,lesz ami lesz.Mindig őszinte vagyok sose, tudnék olyannak hazudni annak, akit szeretek.Kitartok a mellet aki számomra fontos,a istenért se cserélném le önszántamból a jól működő kapcsolatomat.Nagyon sokat szoktam mosolyogni,ért már nagyon sok rossz dolog mostanában de felálltam és,élvezem az életemet. Bújós vagyok,imádok ölelkezni és puszit adni a számomra fontos embereknek.Bármi gondjuk,van a barátaimnak én azonnal ott termek és ott segítek ahol csak, tudok.Nincs sok barátom,de akik azok azokat maximálisan szeretem.Nagyon cukinak tartom valami miatt azokat,a srácokat akiknek még nem volt barátnőjük ne kérdezzétek miért, persze az se baj,ha már volt előttem párkapcsolata. Elégé érzékeny vagyok,imádom nézni ahogy, mások szeretik egymást meghatódok,és átjár a boldogság.Úgy is örülök a barátaim boldogságának teljes mértékben,ha nekem nincsen senkim.Persze nekem,is van rossz tulajdonságom mégpedig az,hogy néha néha kissé hisztis vagyok de az hamar bejezem és nem,minden apróság miatt húzom a számat.Sportból érdekel a karate és a box sajnos nem sajátíthatom el egyiket se bizonyosok okok miatt,de ha lehetőségem nyílik rá már is belecsapok a lecsóba.Ha tehetem akkor,leülök apum mellé meccset nézni és szurkolok a kedvenc,csapatomnak.X boxozni is nagyon szeretek..
2016. ápr. 21. 18:53
 1/9 eznemlényeges ***** válasza:
Szerintem előny, s mindenkinek vannak hibái, kinek több, kinek kevesebb
2016. ápr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem bejönne egy ilyen lány
2016. ápr. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Like23 ***** válasza:
Hány éves vagy?;)
2016. ápr. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Like23 ***** válasza:
Mondjuk nekem inkább a focis csajok jönnek be de ha sportol egyáltalán valamit az már hatalmas előny:)
2016. ápr. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyértelműen előny.
2016. ápr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten szimpatikus vagy ezek alapján.
2016. ápr. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Milyen csapatnak szurkolsz?
2016. ápr. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

150% os elony. nalam legalabbis

S akkor engem cukinak tartanal. Legfokepp hogy nem nagyon merek kezdemenyezni....

2016. ápr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ferencvárosnak.(:
2016. ápr. 21. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!