Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk nálatok ez hátrány vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nálatok ez hátrány vagy előny?

Figyelt kérdés
Ha egy lány nagyon szereti az állatait nagyon sokszor beszél róluk természetesen más témáról is szívesen beszél de legfontosabbak számára az állatai.Csak olyan fiúval járna aki szereti az állatokat és nem bántja őket.Az nem baj,ha az adott fiúnak nincsen állata csak szeresse őket és fogadja el az övéit.Ha lehet kort is írjatok.(:
2016. febr. 3. 12:01
 1/10 anonim válasza:
Ez miért lenne hátrány? Barátnőmnek is van kutyája, szereti, én is szívesen játszok vele. 20/f
2016. febr. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Semmiképp se lenne hátrány, nekünk is van háziállatunk :)


23/f

2016. febr. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hát aki nem szereti az állatokat nem is annyira baratsagos...nalam előny ha szereti az állatokat :) 16/F
2016. febr. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha tele van a szobája állattal és szőrökkel, akkor hátrány.

Amúgy szeretem az állatokat. De van egy határ.

2016. febr. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én szeretem az állatokat de hogyha már valakinek 8 kutyája van az már gáz.
2016. febr. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Miért?

Akkor a tenyésztőket utra gáznak tartod mivel ezzel foglalkoznak és halom kutyájuk van?

2016. febr. 3. 13:05
 7/10 anonim válasza:
A tenyésztők nem gázak mert ez a munkájuk. De ha van 8 kutyája az embernek akkor nem tud mindegyikkel foglalkozni kelendő időt. Szerintem elég egy házban 1-2 kutya, így nagyobb odaadással is állsz hozzájuk.Négynél többet azt már mánia kategóriába sorolnám. De ez csak az én véleményem.
2016. febr. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem gond.


A barátnőmnek van egy kis nyuszija és néha szoktunk vele viccelődni. :)


Mondjuk nálunk a háztartásba van egy macska ,de nem foglalkozok vele ,egyáltalán nem (a húgomé).


Üdv!

2016. febr. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem hatalmas előny lenne hiszen én sokszor vagy legtöbbször jobban szeretem az állataimat mint a többi embert
2016. febr. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 inci666 válasza:
Aki az állatokat szereti rossz ember nem lehet.
2016. febr. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!