Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Eddig azt hittem, csak megd__n...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig azt hittem, csak megd__ni akar, de próbál lenyűgözni. Azt mondtam, találkoztam másik sráccal is. Most akkor csak azt akarná tőlem, vagy többet is?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel kb. 2 hónapja beszélgetek.

Melóban találkoztunk. Eddig mindig "poénosan" irogatott, kb. minden 2. sorában valami szexuális tartalom volt, vagy szexxel kapcsolatos poénokat írt folyton.


Azt írtam neki tegnapelőtt, hogy találkoztam egy sráccal (ami igaz is) meg hogy adtam neki puszit, stb (nem hazudtam, csak nem randi volt :D )

És ő ugye úgy vette le hogy ez egy randi volt, meg hogy találkozgatok valakivel / tetszik nekem más


Erre most 2 napja folyamatosan próbál lenyűgözni, hogy ő így edz, úgy edz, meg ezt csinálja, azt csinálja

elküldi, hogy nekem tetszenek-e a képek / dolgok, amiket melóba csinál

Mi a véleményem róla?


Mintha próbálna lenyűgözni... de már nem poénkodik ilyen szexxel kapcsolatos dolgokkal annyit.


Most akkor ez mit jelent?

Tudom, hogy bejövök neki. Eddig azt hittem, hogy csak 1 d__ásra kellenék neki, de most elbizonytalanodtam.


A jelek megvannak (mosolygás, szemezés, finom érintések, mintha "útban lennék" finoman megérinti a vállam, stb.)

szerintetek?



2016. ápr. 26. 16:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Bejössz neki és féltékeny. Ha neked is bejon akk hajrá
2016. ápr. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!