Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan és milyen ürüggyel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és milyen ürüggyel irjak rá h vissza is irjon?

Figyelt kérdés

Sziasztok a helyzet nagyon is adott van egy lány aki 16 éves és tetszik teljesen ismeretnen minden nap látjuk egymást de nincsen bátorságom oda menni hozzá csak ugy beszelgetni leszolitani.. megtaláltam facebook de nem tudom hogy milyen indokkal írják rá. Nem azonnal azzal szeretném kezdeni h tetszik(biztos gondolja ha rá írok) Tudnátok segíteni ebben nagyon fontos lenne csak normális válaszokat koszonoom !:)

F16


2016. ápr. 27. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia

Van kedved beszégetni?



Ez így szerintem elég. Csak mosolygós szmájlit nem kell a végére tenni. Mert hát nem is tudom. Sok fiú ír olyat, ami még oké, de páran minden szó után.. na az borzalmas

Csak egy jótanács nektek :D ;)

2016. ápr. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Fogadasbol rad kellett irnom"

Ez szerintem jo alapsztori... Ezt lehet varialni

2016. ápr. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ne ne ne! A fogadásost nehogy megpróbáld! Akkor azt hinné, hogy csak kényszerből írsz neki! Kérdezd meg tőle, hogy mi újság, van-e kedve beszélgetni, ilyesmit írj. Ne spilázd túl a dolgot, felesleges!

15/L

2016. ápr. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!