Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyhogy nemtalálok magamnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bende Hak kérdése:

Hogyhogy nemtalálok magamnak baránőt? De már mindenel probálkoztam be festetem a hajam lilára csak hogy tetszek egy csajnak és mindenféle csajt keresek de utána csak a vissza festés várt mer a csaj aztmonda nem vagyok emos de amugy nagyon szép volt

Figyelt kérdés
2016. márc. 22. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne festegesd magad mint egy rossz bu*i legyél önmagad es ennyi majd csak beléd botlik valaki!!:))
2016. márc. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Dreamer88 válasza:

Azért mert barátnőt nem "talál" valaki csak úgy.

Először beszélgetsz sok csajjal, néhánnyal találkozol később/többször is és lesz majd egy, akivel több is kialakul.


De ahogy az első válaszoló is írta. Légy önmagad és éld az életed. Ha sugárzik rólad a magabiztosság akkor bevonzod a csajokat ;)

2016. márc. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha tetszik egy lány próbálj vele sokat beszélgetni és ne egyből flörtölj vele.Ha kérdésed van nyugodtan irj.Lehet hogy azzal tudnék még segíteni hogy ha elmondott hogy szoktál flörtölni vagy he egy lány tetszik hogy szoktál odamenni hozzá mit mondasz neki olyankor?
2016. aug. 27. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!