Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Megnéznétek a lánnyal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Megnéznétek a lánnyal?

Figyelt kérdés
Megnéznétek a barátnőkkel a gyerekkora, kedvence meséjét?Akármi is legyen az,bármire hajlandóak vagyok,érte?
2016. ápr. 29. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ez neked nagy dolog? erre mindenki képes
2016. ápr. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen,nagy dolog mivel az exem se tette meg,tehát nem mindenki tenné meg.
2016. ápr. 29. 13:46
 3/9 anonim ***** válasza:
11%

Itt egyre jobb kérdések vannak... De miért unatkozol ennyire? Ezt mondd meg nekem, kérlek. Itt Nenzingben gyönyörű idő van, ott Magyarországon nem? Menjél már ki haverokkal biciklizni, fára mászni, lógni, elvanni! Ne fáraszd a népeket a gép előtt. Én kimennék, csak most nem lehet, sajnos.


Megpróbálok válaszolni erre a semmilyen kérdésre. Szóval! Akár. Szeretem a meséket, szóval valószínűleg igen. Az, hogy bármire hajlandó vagyok érte, hát félig meddig logikus. Elvégre szeretem. De tudod, kivétel mindig van, de ezek többnyire olyan kivételek, amikkel nem kell foglal, mert soha nem kell majd az és a barátnőd között dönteni. Hát én ennyire tudtam erre a kérdésre válaszolni, kíváncsi vagyok, hogy a többiek mire jutottak.

2016. ápr. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát még szép, hogy meg :)
2016. ápr. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha lenne közben reszelés akkor simán:D
2016. ápr. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Persze, semmi akadálya. Mondjuk ha szar mese akkor jöhet valami kis kárpótlás a végén...
2016. ápr. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb önfeláldozás amit a barátnődért meg kell hogy tegyél...
2016. ápr. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért is van lepontozva a #6-os hsz-em? Ne mondja már nekem senki, hogy egy átlagember végig bírja ülni a Jancsó-féle Fehérlófiát, vagy örömmel végignézi barátnőjével mindenki a Hófehért.
2016. ápr. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem. O se nezi meg velem a gyerekkorom kedvenc horrorfilmjeit es nem is varom el ahogy o se azt, hogy meset nezzek.
2016. ápr. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!