Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindig mikor elhatározom hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig mikor elhatározom hogy ismerkedni fogok egy lánnyal a suliban mindig eszembe jut hogy nem helyes az arcom és így le is mondok a barátnőről. Mit tegyek hogy ne hiányozzon ennyire egy barátnő?

Figyelt kérdés

A suliban van egy csomó csinos félénk lány és szeretnék is egyhez odamenni,de előtte mindig eszembe jut hogy nem tetszenék neki.


Nőnapon is ez volt.


Van egy lány akivel néha-néha beszélek (mással nem) és szerettem volna neki vinni egy szál virágot (ami egyébként a kedvenc virága ),de a suliban mikor oda szerettem volna adni neki és megláttam Őt az jutott eszembe inkább nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni hogy egy ilyen fiú ad neki virágot mint én aztán kidobtam a virágot és elmentem... Más sokkal helyesebb fiúk úgyis adnak neki.


De így barátnőm sem lehet... És fogalmam sincsen hogyan nyomjam el magamban ezt a rossz érzést.

Mit tudnek tenni?


17 éves vagyok.


2016. márc. 29. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:

a külső nem olyan fontos, ha normálisabb vagy, mint a helyesebb srácok, akkor már te vagy az a jobb, akit a lány érdekel


ahányszor elbizonytalanodsz, hogy túl randa vagy kérdezd meg magadtól, hogy mennyire vagy rendes


bármennyire is kilátástalannak tűnik előbb utóbb beléd fog szeretni egy lány

2016. márc. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tudatosítsd magadban, hogy csak hátráltatna a tanulmányaidban, valamint úgysem vele élnéd le az életed valószínűleg szóval fölösleges egy barátnő.

Foglalkozz a dolgaiddal, mert ha ilyenekkel törődsz, akkor nem szentelsz majd elég figyelmet a tanulásra.

2016. márc. 30. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Neked miért ilyen fontos a külső neked? El kéne gondolkodnod azon hogy mi számít egy kapcsolatban, ismerkedésnél... mert nem a külső, max a felszínes embereknek.
2016. márc. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egy cipoben jarunk :)
2016. márc. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!