Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb lány csak a külsőre megy?

Figyelt kérdés
A legtöbb lány csak a külsőre megy és mivel én ronda vagyok már esélyem sincs hogy megismerjenek. Sok haverom mondta már hogy a személyiségemmel semmi gond. Elegem van már abból hogy a legtöbb csak a külsőt nézi és már szinte alig lehet találni normális lányt akit nem nagyon érdekel a külső. 16F
2016. ápr. 30. 10:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
71%
Lefogadom,hogy te sem a csunya lanyoknal probalkozol. Egy szep lany kaphat olyan pasit,aki normalis es jol is nez ki. Egyebkent meg valamilyen szinten mindenki formalhato. Jarj el sportolni,csinaltass elonyos frizurat,es figyelj oda magadra. Hatha ugy javulna a kulsod.
2016. ápr. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
13%
leszarom ha tecenék ezeknek a lányoknak akorse jönék ösze velük..
2016. ápr. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
hát tizenévesen teljesen így van a külső a legfontosabb de kb 10 év mulva már kb 50-50% ban csak
2016. ápr. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
8%
Ilyen korban nem id fogsz masfajta lanyokkal talalkozni. Azok a lanyokrol akik a kulsorol itelkeznek azokrol az a velemenyem, hogy meg csak le se szard oket mert ostobak mint a szar. Meg sem erdemelnenek teged (ha te kulonb vagy toluk). De ne szomorkodj idovel talalni fogsz olyat akinek ugy tetszel ahogy vagy. Menj oda, beszelgess veluk, vicceskedj veluk aztan mar nyertel is ;)
2016. ápr. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%

Jaj hagyjuk már ezt a hülyeséget.

Igen, a külső nagyon is számít. Ha szerinted nem, meg hogy ez gáz, akkor hazudsz. Ilyen alapon összejöhetnél egy 80 éves nagymamával is aki kedves és jószívű.

Elmondom, hogy ha megnézed pl egy új osztályba kerül az ember, akkor ott is kik ismerkednek meg előbb és alakítanak ki haveri kapcsolatot? Azok akik jól néznek ki és van önbizalmuk.

Meg hát mi az, hogy ronda vagy? Az szépség relatív. Akit én szépnek tartok az lehet másnak csúnya. több önbizalmad legyen, haver.

2016. ápr. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Hát nekem spec a 175/55 adatú fiúk jönnek be, akiket előszeretettel csúnyáznak le, mert nem magasak és nincsenek is kigyúrva. Most is egy ilyen fiúba vagyok belezúgva. Ha az arcodra gondolsz, hogy csúnya, azon is lehet változtatni. Növessz 5 cm hosszú hajat, - ha nagyon szeretnéd, lehet egy leheletnyit rövidebb oldalt, de - az a legjobb, ha mindenhol egyforma hosszú. Mindenesetre ne legyen 1-2 centis, mert a kopasz fiúk visszataszítóak. Ha nagyon pattanásos a arcod, használj bőrradírt. Ha ezek megvannak, benne is vagy az átlagos kategóriában.


A külső fontos, de látod, nekem se a "tökéletes fiúk jönnek be ;) De neked is fontos a külső fogadjunk. Te összejönnél egy dagadt, alacsony, kopasz lánnyal? Ugye, hogy nem. /.csak hogy ne álszenteskedj./

2016. ápr. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
A haverjaid a haverjaid, nem fogják megmondani, ha hülye vagy. Na meg, valószínűleg ők is 16 éves fiúk és egyelőre még az se biztos, hogy sok fogalmuk van arról, hogy milyen viselkedéssel lehet elüldözni biztosan a lányokat, egyszerűen csak szerencséjük van, hogy ők pont nem olyanok.
2016. ápr. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Már megbocsáss,de mindenki nézi a külsőt és ne mond,hogy te nem,mert akor csak saját magadnak hazudsz. Mint ahogyan az Előttem lévők írták a szépség relatív. Valakihez ez szép valakinek meg nem. És ha nincs önbizalmad( vagy is ez a kérdésből Kiderült,hogy nincs) akor azt megérzik csupán a testbeszédedből is. Ilyenkor szokták mondani,hogy aki saját magát nem fogadja el azt más se fogja. Nagyon sok múlik a kisugárzásodon is,ha pozítiv ,mosolygós,vicces vagy akkor sokkal másképp viszonyulnak hozzád a lányok,akár milyen is legyen a külsőd. Mindenkibe van valami szép,szóval hajrá gyűjts önbizalmat és ismerkedj. Ez mellé még az ápoltság is fontos,mert gondolom te se akarsz össze jönni egy igénytelen lánnyal.

Remélem értetted amit leírtam.

2016. ápr. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Miért, te nem a külsőt nézed első körben? Vagy csak bányarémeknél próbálkozol?
2016. ápr. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Mindenkinek fontos a külső, fiúknak és lányoknak is. Ezzel nincs mit tenni, egy ragyás, kancsal, ocsmány, dagadt lánnyal szerintem te se járnál. :)
2016. ápr. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!