Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ha egy lány egyszer nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy lány egyszer nem jött be, az nem is változhat?

Figyelt kérdés
Pl, jobban megismeritek, külsőre bejön..

2016. jan. 26. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
De változhat, a belsőn múlik minden. A külső, belső nélkül nem sok.
2016. jan. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha külsőre bejön, akkor az kevés. Ha egyszer a "lelke" miatt nem kedveltem meg, akkor az úgy is marad örökre, maximum, miáltal jobban megismertem jobban elfogadom, de kapcsolat nem lehet, ha meg mégis lesz, akkor biztosíthatlak, hogy átmeneti. Ez 100%, bárki, bármit mond, ugyanis pszichológiai okokra visszavezethető. Hosszútávon soha nem lesz belőle semmi, maximum egy pár hónapos, jó esetben éves kapcsolat. Persze, kivétel mindig van, az emberiség 0,001%-a abból kettő most majd ide talál, de a lényeg, hogy ne éld bele magad.
2016. jan. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha belsőre nem jött be akkor nem fog. De ha külsőre nem jön be valaki, az véltozhat.
2016. jan. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Valójában nem is ismer...Mondjuk, mivel tetszett, eléggé zavarban voltam, ez valszeg zavarta is.

Csak élből elutasított mert abban az időben 2 haverjának tetszettem, és az egyik nagyon kavarta a sz-rt.

2016. jan. 26. 20:35
 5/7 anonim ***** válasza:
De simán változhat pláne ha nem ismer még !
2016. jan. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ott van példának Anyegin.

Vele is megtörtént.

2016. jan. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Változhat.
2016. dec. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!