Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek rólam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek rólam?

Figyelt kérdés

Sziasztok.:D


Sosem írtam még ki ilyen kérdést, de látva az előző kérdéseket gondoltam én is beállok a sorba.


Na szóval én egy 17 éves srác vagyok, átlagos testalkatom van. Kék szemem és szőke hajam van és 182 cm magas vagyok.

Sokat szoktam bicajozni a haverokkal és úszni is járok.

Általában benne szoktam lenni a hülyeségekben, és elég sokat szoktam poénkodni. A haverok körében feloldódok, de ha idegen társaságba kerülök akkor kicsit "meghúzom" magam.

Negatív tulajdonságom, hogy ha rossz napom van akkor egy kicsit leeresztek és elmegy minden kedvem a beszélgetéstől.


Remélem ennyi elég, de ha nem akkor kérdezzetek még.:D


2016. ápr. 30. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
KÉPET!
2016. ápr. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezek alapján számomra "semleges" vagy. Nem írtál semmi olyat, amire azt mondom, hogy "hűha", de olyat sem, amire azt, hogy "kizárt".
2016. ápr. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kiegészítésképpen még annyit, hogy nem vagyok az a romantikus fajta, de ha a lány igényli akkor eltudom viselni.

Továbbá kedvelem az extrém sportokat is.

2016. ápr. 30. 23:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Ennyi infó alapján nekem szimpatikus vagy. Főleg a "nem vagyok romantikus" rész miatt :D 17L
2016. máj. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
kép?
2016. máj. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Eddig minden okés veled ;) Ha gondolod akkor engem is megdobhatsz egy képpel :)
2016. máj. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én lány vagyok,és felismertem magam lányként!!!Tökéletes életed van!!
2016. máj. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!