Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Mit gondoltok rólam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok rólam ezek alapján? Lenne esélyem nálatok?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az ilyen kérdés már-már mindennapi itt és egy kicsit szánalmas is... Volt már több barátnőm is,de az utóbbi egy évben elkerülnek a lányok....nem akar senki megismerni. Épp ezért vagyok kíváncsi a véleményekre.

Külsőleg 180 cm vagyok 80 kg, barna, időnként átmenetesre vágott rövidebb haj, alkalmanként rövid arcszőrzet. Szemüveges vagyok. Véleményem szerint stílusosan öltözködöm, de nem viszem túlzásba.

Vidám embernek tartom magam, akinek néhány barátja van, de velük szoros a kapcsolata. Bár nem játszok semmilyen hangszeren, fontos az életemben a zene. Nagyon szeretek zenét hallgatni, több stílusban is. Szeretek utazgatni, kirándulni. Az utóbbi 2-3 évben megkedveltem az olvasást is, azóta az is hozzá tartozik a szabadidős tevékenységeimhez. Szeretek a barátaimmal lenni, s velük olykor elmenni szórakozni. Ilyenkor általában történik iszogatás, de nem fajul el odáig, hogy bármi bajom is származzon belőle. Vidám mivoltomból fakadva benne vagyok velük minden apró hülyeségben, de nyilván csak egy bizonyos szintig.:)

Kedves, őszinte embernek tartom magam, aki bizonyos emberekkel szemben kissé visszahúzódó, ritkán kezdeményez, de vevő rá, hogy bárkivel megismerkedjen, aki szimpatikus neki.

Az emberekkel türelmes vagyok, ha kell, "százszor" is elmagyarázok vagy megmutatok valamit, ha nem megy nekik. De apróbb dolgok akár könnyen fel tudnak húzni.

Mély érzésű vagyok, néha már túlságosan is, így ez néha már hátrány lehet. De talán ebből fakad az jó empatikus képességem. Átérzem az emberek problémáit, próbálok az embereknek/embereken segíteni (ez kapcsolatos a foglalkozásommal is), mert jó érzést kelt bennem.

Legtöbbször pozitív ember vagyok, próbálom a dolgok jó oldalát nézni, de néha elbizonytalanodom, és sajnos a dolgok negatív oldalát is látom, előjön belőlem a pesszimizmus.

Nagyon fontos a párkapcsolatban az intelligencia számomra, mivel intelligens embernek tartom magam, remélem, nem tűnök emiatt nagyképűnek.

De ha már a lányokról van szó....Úgy gondolom, minden férfiben meg kell lennie a tiszteletnek és udvariasságnak is a lányok/nők iránt (is), én pedig igyekszem ilyen lenni. Általánosságban mindigis jobban kijöttem a lányokkal, mint a srácokkal, így az ellenkező nemmel való kommunikációval soha nem volt bajom, ennek ellenére a párkeresés soha nem ment könnyen. Mindig önmagamat adom a lányoknak, kedves, mosolygós, közvetlen vagyok velük, ha már olyan közelségbe kerülünk egymáshoz. Szeretek apróbb bókokat elejteni. Ha egy lány kell nekem, akkor csak rá koncentrálok, nem tatok több vasat a tűzben...nem is tudnék, tisztelem őket ennyire, hogy ne játszak velük. Ragaszkodó és mint említettem, érzelmes vagyok, így nagy hatással tud rám lenni egy lány, akár pozitív, akár negatív értelemben. Romantikus típus vagyok, nagyon fontos nekem, hogy a bennem rejlő érzelmeket tudassam a lánnyal.

A külsőmmel akadnak problémáim, emiatt elég önbizalomhiányos vagyok, de ezt kívülről annyira nem látják. Talán emiatt nehéz kezdeményeznem.

Egyes apróságok eléggé fel tudnak húzni, türelmem ellenére is, de szerintem ez elviselhető.

Ősrégi tulajdonságom, hogy alkalmanként lusta és halogató vagyok, igyekszem ezekről leszokni.

Az emberek nem kedvelt tulajdonsága az előítéletesség...sajnos képes vagyok elítélni embereket, akiket erre alkalmasnak találok...Gondolok itt pl. szexuális partner gyakori váltogatására vagy bármilyen dologra, ami az én értékrendembe nem fér bele.


Nyilván több dolgot is tudnék mondani, de nem a terjengősség volt a célom :) Talán kicsit ez is hosszú lett. :D


21/F



2016. jan. 30. 15:00
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Ezek alapján én például szívesen megismernélek.. 16/L
2016. jan. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
:)
2016. jan. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

Nekem szimpi vagy :) Külsőre a testfelépítés 180/80 számomra tökéletes(najó,185 mégjobb lenne),magas is vagy,és se kövér-se vékony nem vagy. :D

Nekem is hasonló a jellemem,és ez alapján mondom,hogy engem néha kicsit nehezen viselnek el,ebből adódóan azért veled sem lehet a legkönnyebb.DE Én még a nálad sokkal nehezebb esetekkel is kijövök,szóval engem nem zavar :)

2016. jan. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Majdnem kiköpött olyan vagy, mint én :D


20/F

2016. jan. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Amit leírtál, az teljesen rendben van.
2016. jan. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
34%

Nálam nem lenne esélyed. Tök tucat vagy, semmi stílusod, semmi egyediség. Ezèrt kerülnek a lányok. Az utcán tìz perc alatt 30 " te " jön szembe akkor minek ? Építèsnek szántam.

18/l

2016. jan. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

6-osnak


[link]


Ez igen, ez szép munka, te könyörtelen állat :'D

Nyugi original poster, annyira nem rossz a helyzet azért, de az a válasz ... Hűha :D

2016. jan. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
23%
Kaptam egy privát üzenertet, hogy kiosztottam a kérdezzőt. Odaírtam hogy építésnek szántam !!! Ha csempésznél valami eredetit a megjelenésedbe sokkal jobbak lennének az esélyeid !!!! Erre akatam felhivni a figyelmet !!!! Mit érsz vele ha odaírom hogy jó vagy így és továbbra sem lesz csajod ???? Minek ez a nagy sértődés ???? Minek írtok ki kérdést ha meg válaszolnak rá durdcáztok ????? Megkérdezted van e esélyed nálam én meg odairtam hogy nem és azt is hogy miért min kell javítani !!! Mire ez a nagy kirohanás ????? valaszoltam a kérdesre akkor minek van kiirva ????!!
2016. jan. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 6-os!

Nem támadás, vagy bántás, de a válaszodra a véleményem:Nem, nem jön az utcán velem szemben nap, mint nap 30 ilyen ember. A mai világban "nemdivat" az intelligencia, kimondottan jó érzés volt olvasni a kérdezőt, hisz értelmes, összeszedett mondatokban nyilvánult meg, és csodás a helyesírása. A mai világban a megértő, kedves őszinte emberek is "hiánycikkek", de pont ez a baj, sírnak a lányok, hogy átverik őket, de az ilyeneket lenézik, hisz nem elég egyedi, csak mert nem bunkó?! Lehet, hogy nem az eseted, de Ő tartozik a jó emberek közé!


Kedves kérdező!

Mint az előbbi soraimból is kiderült nekem nagyon szimpatikus vagy. Maradj ilyen! :)

2016. jan. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm ezt a sok pozitív választ! :) Nem is számítottam erre.


Kedves 6-os és 8-as válaszoló!

Elfogadom a véleményed, de nem értek veled egyet.

Miből gondolod, hogy tucat vagyok és semmi stílusom? Szerintem pont nem vagyok tucat, van egyéniségem. Nem akarom ezt bizonygatni, mert egyrészt itt nem lehetséges, másrészt te már eldöntötted a választ, nem hiszem, hogy változtatna valamit is.

És mi bajod a tucat emberekkel? Látok ám nap mint nap tucat embereket, akár párkapcsolatban is. Ha rajtad múlna, valószínűleg magányosan halnának meg, de nem mindenkinek vannak ilyen elvárásai. Értelmes lány nem fog senkit emiatt kerülni :)

Különben is...ha mindenki egyéniség lenne, akkor végülis akkor is mindenki tucat lenne....mert MINDENKI egyéniség lenne.....Na érted.......:)

2016. jan. 30. 17:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!