Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nagy baj ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy baj ha egy lány oda megy egy fiúhoz hogy szereti? Több lent!

Figyelt kérdés
Sokszor hallottam meg sokszor olvastam itt is hogy nem szabad igy h odamesz egy fiuhoz mikozben alig ismered. Miert ilyen nagy hiba es hulyeseg ez?

2016. máj. 1. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem az, csak a hülyék kitalálták..
2016. máj. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem is... velemenyt varok meg :)
2016. máj. 1. 20:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

De, ez egy elég nagy hülyeség. Mar nemazert. De neked higy esne, fordított helyzetben?!

Egy férfi szabadságra vágyik, ha odamesz, csak eliheszted. Hidd el. Szoval elég csak apró jeleket adni, de azt is csak nagyon apránként 😊 Ez az én véleményem.

2016. máj. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 EbolásGumikacsa válasza:
100%

Mert tapintatlanság. Nem is ismer téged de te rákényszeríted arra, hogy valamilyen finom módot találjon arra, hogy nemet mondjon (mert hát ki a jó ég jönne össze egy vadidegennel?). De nem csak, hogy rákényszeríted. Ha lenne ideje felkészülni mert sejtené, hogy egyszer oda fogsz jönni akkor tényleg kitalálna egy finom és kedves elutasítást, (vagy lehet ha megismerne nem is küldene el feltétlen). Így viszont hogy csak egyszer vagy kétszer találkoztatok két lehetőség van:


1) Öööööö... (És néma csönd 5 percig amikor is elfut)

2) Nem. (És te futsz el)


Nem azzal van probléma, hogy mint lány szerelmet vallasz neki hanem azzal, hogy mint vadidegen vallasz neki szerelmet. A nemednek semmi köze ahhoz, hogy senki nem vesz komolyan valakit akit nem ismer és máris szerelmet vallott neki.


Amúgy miért tennéd ezt? Lehet, hogy barátnője van. HA szerelmet vallasz neki akkor nem igen lesztek utána jó pajtik. Lehet, hogy egy bunkó állat. Nem akarsz egy bunkó állattal járni ugye?


Szóval összességében: Mert fix, hogy nemet mond (illetve ha igent mond szerintem ne számíts tartós kapcsolatra). Mert nincs értelme és max. azt éred el vele, hogy hülyének néz. Mert nem tudod milyen ember.


Egyébként miután megismerted és még mindig ugyanezt érzed bátran hívd el randizni. De szerintem ott is bánj óvatosan ezzel a szóval. Sokkal többet jelent mint amit te gondolsz róla. Szerintem ne használd az első randin.

2016. máj. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én akartam valamit írni, de a 4-es válaszoló sokkal jobban megfogalmazta...
2016. máj. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!