Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy a lányok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a lányok a jóképű, vékony alkatú fiúkat szereti?

Figyelt kérdés

Nem értem...Okos, kedves, humoros, gyönyörű. De nem olyan, mint a többi, aki tetszik. OKOS! De mégis olyan, mint a többi...

Talán velem van a baj? Dícsérem őt, flörtölök vele. Már majdnem 2 éve ismerem, de csak idén kezdett tetszeni (szóval kb. 8 hónapja). Vannak közös témáink, sokszor éjfélig beszélünk, csak az a baj, hogy Ő nagyon elfoglalt és sokszor késő este ér haza. Egy iskolai szakkörbe járunk, és Ő segített nekem házi dolgozatot írni. Amikor elmegy mellettem, Ő gyönyörűen rám mosolyog, én meg visszamosolygok. Mindig próbálom úgy csinálni, hogy állandóan szembe menjek vele a folyosón :D Ohh... Bocsi, hogy most kitárom nektek a szívem, de jól esik...

Jah, és azt nem mondtam: én 13/f, Ő 15/l.

Lányok, szerintetek miért csinlja ezt, szerintetek miért csinálom ezt? :D Egyébként baj a korkülönbség?

Tudom, hogy túl spilázom a dolgot, meg jajj még túl fiatal vagyok ehhez, de nehéz Őt elfelejteni.

Főképpen lányok válaszát várom, de jó a ,,bajtársak" véleményét is meghallgatni. :D Bunkók kíméljenek. Ha vannak még kérdésetek,nyugodtan feltehetitek ;)



2016. ápr. 5. 20:37
 1/6 anonim válasza:
100%
Nekem személy szerint nem az számít hogyan néz ki pattanásos majd elmúlik túlsúlya van majd együtt sportolunk senki sem csúnya csak nem felel meg a mai ideálnak. Szerintem a korkülönbség lehet mert ilyenkor még feltünő (amúgy 13/lány).De te hogy érzed az baráti moslygás vagy több annál? De reális nézd!Pl Egy sima odadobott mosolygós vagy belenéz mélyen a szemedbe pl.Vannak úgy mondott csendek amik erősen jelzik azt hogy mi a szitu
2016. ápr. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Nem nagyon értem a kérdésed.

Azért szeretik a lányok a kedves, helyes, humoros, jóképű fiúkat, mert ez jön be nekik.

De van olyan akinek más jön be pl mackós stb.

Azt írtad visszamosolyog, tehát kedvel téged már csak az kérdés milyen értelemben.

Mi nem tudhatjuk, hogy te mi miért csinálsz. Ezt miért tőlünk kérdezed?

A lány pontosan mit csinál? Nem értem a leírásodból.

Hívd el valahova, az sokat segíthet.

Egyébként nem baj az a 2 év.(szerintem.)

/L

2016. ápr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha mosolyog az jó jel. Gondolom kedvel de mint barátot vagy többet ezt csak te tudod kideríteni/ megkérdezni / pl én is mosolygok állandoan ha meglátok valakit akit ismerek és jóban vagyunk de csak barátok vagyunk.

- gondolom idővel tetszett meg neked mikor már jobban megismerted ami normális

-a korkülönbség nem nagy köztetek és szerintem nem gond de mindenkinek más a véleménye pl nekem idősebbek jönnek be nem fiatalabbak de vannak lányok fordìtott esetben is .

Ne aggódj a te korodban normális ha tetszik egy lány. Gondolom kicsit ezt megijeszt és nem tudsz ezzel mit kezdeni a legjobb talán az lenne ha rákérdeznél vagy ha nem mered akkor írnál neki hogy neked tetszik stb és hogy ő mit érez ( mindenki fél az elutasítástól de ha nem lépsz lehet még megbánhatod)

18/L

2016. ápr. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
93%
Tenyleg nem a kinezet az elso de az azert eleg lenyeges nekem is.elobb fog egy szefiu tetszeni (es lany vagyok felreertes ne essek). A korkulonbseg nem nagy gond de en azert cikinek ereznem (amj nem jelent semmit de nallam alap feltetel a magas erett fiu aki azert legyen idosebb). Es szerintem tok rendes toled hogy igy torodsz es odafigyelsz ra biztos jolesik neki. A te korodban az osztalytatsaim meg ninoautoztak a gurulostaskajukkal meg fociskartyat cserelgettek... 😂 De szerintem kozeledj hozza es hivd el kettesbe beszelgetni akar a barataitol is elkerhetned tolts idot vele es abbol sok mindem kiderul. Remelem segitette. A valaszaim azert nem hasznisnak vannak megitelve mert eloszeretettel trollkodok unalmamban...
2016. ápr. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 😊 Utolsó 😂
2016. ápr. 6. 22:41
 6/6 anonim ***** válasza:
16 eves vagyok,biztos,hogy nem jarnek egy nalam 2 evvel fiatalabb kisfiuval. Ne haragudj,nem akarlak megbantani,de valoszinuleg a ti esetetekben is ez a helyzet. Baratilag kedvelhet,de 15 evesen nekem is 16(majdnem 17) eves baratom volt.
2016. okt. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!