Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Élőben úgy tűnt, bír engem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élőben úgy tűnt, bír engem a csaj, de FB chaten valahogy más a helyzet?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, akivel egy rendezvenyen találkoztunk először, kb egy hete.

Kapásból "jóba lettünk", és órákon át dumáltunk egy halom dologról, kajáltunk is együtt közben, stb... Nekem eléggé bejött, és ott úgy tűnt, hogy én is neki. Sajnos többszáz km-re lakunk, szóval személyes találkozóra nem nagyon van esély.


Egy nappal később jeloltem facen, vissza is jelölt, igaz kb fel nap után. Amikor beszelunk, ő mindig orakkal később ír vissza, és emiatt én is így járok el a valaszidővel kapcsolatban. Néha van olyan h hamarabb és akkor pár perces idokozokkel dumalunk mondjuk fel órát. De egyszer csak minden köszönés, meg ilyesmi nélkül eltűnik és megint több óra után ír vissza.


Egyébként nem csak valaszolgat, hanem erdeklodik is. Csak nem értem, hogy miért csinalja ezt az "elérhetetlenséget".


Tudnátok segíteni?

Köszi



2016. máj. 1. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert nem ül egész nap a gép/teló előtt.
2016. máj. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy ezeket a hülye chatelesős trükköket játssza el ő is. Akkor próbálkozz élőben.
2016. máj. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Élőben sokkal jobban lehet kommunikálni, legalább is én ezt vallom, de mondom, hogy többszáz km-re lakik.


Azt még kihagytam, hogy ugyan nem írja FB, hogy "Látta", de a zöld pötty szerint nem ír vissza egyszerre, amikor fent van. Van, hogy feljön, de nem ír és megint lemegy. Sőt van, hogy írok neki, amikor fent van, de nem valaszol, hanem csak lemegy egyszer, és majd pár órával később ír.

2016. máj. 1. 22:41
 4/7 anonim válasza:
Ugyan ez van velem is, pedig a lány bír engem... Én is őt és nagyon jókat beszélgetünk... Imádom, de ez a chates dolog sokszor kiakaszt (telefonrol)
2016. máj. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Trükk, és elérte a célját (hogy érdekeljen) tekintve, hogy kiírtad ezt a kérdést. :D

Velem is számtalanszor volt ilyen, igazából hülyeség, nem jó a vége az ő szempontjukból, egy ideig érdekel, hogy vajon mi az oka, hogy ilyen lassan ír, aztán idegesítő lesz, és inkább a fiú nem ír vissza. :P Ha sokáig csinálja ezt, felesleges vele foglalkozni. :D

2016. máj. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én is valami ilyesmiben reménykedtem.

Ki tudja, talán egyszer még belinkelem neki ezt a kérdést xD

2016. máj. 2. 00:32
 7/7 anonim válasza:
attol hogy ott a zöld pötty nembiztos hogy épp a telo elött van..mivan ha wifiről nyomja és akkor automatikusan rákapcsolodik ..pl. ha messengere van akkor egyböl kijelzi akkor is ha épp zsebedben van a telo de rákapcsol a wifire és ennyi majd mikor észreveszi h. irsz visszair..én is voltam igy párommal persze rosszra gondolt egyböl de aztán meg észrevette ha együtt vagyunk és látta mit csinálok nemm facebookozok akkor is kijelez engem..na de persze ez alkalmak...nem rendszeres szoval vagy nem érdekled vagy van barátja,
2016. máj. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!