Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mondjatok pár tippet hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjatok pár tippet hogy hogyan tudjak a fiuk engemis menő csajnak tartanni a suliba?

Figyelt kérdés
2016. máj. 2. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Itt már elbukott a kérdés.
2016. máj. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Most milyen vagy? (Priviben is irhatod)
2016. máj. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Push up - melltartó, erős smink, egyenes hajadat is vasald, bunkózás, egoizmus. Így a pávák ideáljának nagyszerüen megfelelsz. Ha aranyos fiút akarsz barátodként, maradj olyan, amilyen vagy.
2016. máj. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tanulj meg írni.
2016. máj. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4 azért van rosszul mert gyorskérdés volt mert siettem😊
2016. máj. 2. 20:28
 6/10 anonim válasza:

A 4. hozzászólónak igaza van: első és legfontosabb, hogy tanulj meg helyesen írni! Ebből következik, hogy azután már jól - és helyesen(!) - teszed fel a kérdést.

Én is gyorsan válaszolok, mégis mindig helyesen írok.


A következő lépcső, hogy mit jelent nálad a "menő csaj"? - Ha csak divat pávának akarsz állni, mint oly' sokan, akkor a push-up melltartós út a követendő.

Ha azonban kicsit komolyabb életpályát szeretnél befutni később, akkor legyél szerény, nem kihívó, illetve olvass sokat, hogy legyen miről beszélgetned bárkivel. Mert vannak "olyanok" (mint én pl.), akik pár szóból, esetleg később két-három mondatból megállapítják mennyire sekélyes az a divatpáva.


Végül, kezd el kevesebbet nyomkodni az "okos" telefonodat, hogy ne csak a FB és a Messenger legyen az élettered, hanem VALÓDI emberekkel VALÓDI gondolatokat tudjál megosztani. Ennyire egyszerű.

2016. máj. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hat en is azon a velemenyen vagyok mint a tobbiek de csak oltottak eddig szoval valaszolok valami masfelet is neked:D

Szerezz sok baratot igy sok baratitarsasagban benne leszel ergo sokan fognak ismerni es majd ahogy te irtad "meno" leszel

2016. máj. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Bénabakter válasza:
Szerintem legyél igényes mindenben: úgy magadra, mint a helyesírásodra is.
2016. máj. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
orálisan elegits ki valakit.. es ku*rva meno leszel. nekem bevalt
2016. máj. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az a kérdés, hogy te TE akarsz maradni, vagy az a legfontosabb, hogy a másoknak felelj meg. Ha az előbbi, akkor valóban, az első lépés a helyesírás (és a saját fejeddel való gondolkodás, na meg az olvasás). Ha pedig inkább a második, akkor csak légy trendi: csüngj naphosszat az RTL-en, menj át plázacicába, egyszóval: kövesd a tömeget. Csak aztán ne csodálkozz, ha te is csak egy leszel a tömegből, amolyan egyszer használatos, eldobható kiccsaj. Te döntesz.
2016. máj. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!