Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Najó, kérlekszépen, mondjátok...

Najó, kérlekszépen, mondjátok el nekem, mi a "menő" a tinik körében! Pl ki számít menőnek köztük?

Figyelt kérdés

Már nagyon nem értem, hogy miért jó a Dzsásztin Bíber meg Vándájreksön, meg a műköröm és platinaszőke haj... Ez lenne a menő manapság? És miért kell leszólni, sértegetni egy vöröshajú rockerlányt? Köszi a válaszokat!:)

15/l


2013. febr. 4. 18:16
 1/4 anonim válasza:
75%
Igazából ez a ki a menő dolog ez hülyeség.Én azt gondolom,hogy Justin Bieber vagy a One Direction is megy majd pár hónapig és kész,,utána mindenki elfelejti.. ezek nem olyanok mint pl. a Queen vagy Rolling Stones..stb.. nem igazi zenei értékek.. a hajszín..hát mindenki olyanra fesse a haját amilyen neki tetszik..és nem kell leszólni egy vörös hajú rockerlányt mert ha neki ez az ízlése,ez tetszik neki,akkor öltözködjön úgy... aki pedig sértegeti annak annyi is az iq-ja..
2013. febr. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Ez is környezettől függ. Nálunk az a menő, aki jó arc. Jó a humora, szociális, társasági ember. De az itt lévő kérdések alapján nekem van ritka értelmes iskolám(pedig csak egy szimpla budai gimi).

Azért hülyeség zenei stílussal menőzni, mert ma már minden divat. Rockernek lenni is. Én pl. tudok 3 emeberről a környezetemben aki szereti az One Direction-t, Justin Bieber fanról egyáltalán nincs tudomásom. Ellenben valamilyen rock zenét minden osztálytársam hallgat, pedig a legtöbbjük tök átlag tini. Meg kapásból van 4 rocker az osztályban(plusz 3 akik már kinőtték, de a zenei ízlésük megmaradt), szóval ez nem valami fenenagy underground stílus. Ezzel nem a rockereket húzom le, és is neveztem magam régen rockernek. Csak sajnos semmivel nem értelmesebbek általában, mint egy szimpla ember. Sőt. Nem szeretem bennük, hogy baromi egyedinek, és anti-divatosnak gondolják magukat, pedig ez a legelfogadottabb, legnépszerűbb szubkultúra. És a kis rocker tinik rendszerint uszítják maguk ellen a népet, csak mert ők egyéniségek, és nem állnak szóba olyannal, aki esetleg meg mer hallgatni egy Selena Gomez számot. Annyira gyerekes zenei ízlés alapján haverkodni, mind a pop zene kedvelőinek, mind a rockereknek túl kéne már lépnie azon, hogy nem tetszhet mindenkinek ugyanaz.

Műköröm? Platinaszőke haj? Nem hinném, hogy egy kis rétegen kívül ez menőnek számítana.

2013. febr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Már nem a platina szöke a menö hanem a sötétbarna haj és nem a müköröm hanem az egyszinü géllakkos köröm meg a kézbe kistáska meg ha kur.va vagy külföldön itthon meg mindenkit lenézel mert van pénzed na igy leszel menö pfff
2013. febr. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Idiótákkal nem érdemes foglalkozni, egy vörös hajú rockerlány ezerszer "menőbb" bármilyen tömeggyártott flegma p.csánál. Igaz, már nem vagyok tizenéves, talán ezért látom így :)
2013. febr. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!