Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek az önbizalomhiány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek az önbizalomhiány ellen?

Figyelt kérdés
Fél éve volt egy kapcsolatom ami 2hónapig tartott,azóta senkivel sem voltam.Mindenki azt mondja hogy szép vagyok stb. de szerintem ez nem így van,ezért is ha megtetszik valaki csak arra tudok gondolni,hogy esélyem sincs nála,vagy ha a közelembe jön egyből leblokkolok meg ilyenek..Mit tegyek hogy újra legyen önbizalmam vagy nelegyek ennyire félénk a fiúk körében? 16/L
2016. máj. 3. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:

csak éld az életed,ne foglalkozz ellen,egyszer csak el fog tűnni.


Velem is így volt (csak én fiú vagyok),úgy voltam,hogy soha nem lesz barátnőm,aztán egy kocsmázáskor jött egy lánybarátunk barátnője,és láttam,hogy néz,bejövök neki,és minden önbizalomhiányom elszállt.


Előbb-utóbb megjelenik 1 srác,aki odavan érted,és akkor fog végleg elmúlni.

2016. máj. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt le merem fogadni h en vagyok az az ember akinek nincs onbizalma (kapcsolat teren)de miota beleszerettem az egyik sulistarsamba azota ketszer odamentem hozza szemelyesen es elmondtam neki ezt azt ugy h meg nem is beszeltunk addig. Szoval hidd el hogyha igazan szerelmes leszel valakibe akkor oda fogsz hozza menni akarmennyire is leblokkolsz meg minden. Nalam is ez volt... :)
2016. máj. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!