Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek az onbizalomhiány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek az onbizalomhiány ellen?

Figyelt kérdés
Félek a lányoktól és egyszerűen leblokkolok ha a kozelemben van egy nekem tetsző csaj és ez szerintem érződik rajtam így pedig nem is lehet barátnőm. Gondoltam majd kinovom de már 18-at is betoltottem, úgyhogy már nem fogom.

2016. ápr. 28. 19:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Soha ne mondd, hogy soha 😊 a kortársaid többsége ugyanezzel a problémával kínlódik. De miből gondolod, hogy ez nálad nem fog változni? Mi okozza amúgy a zavarodat? Félsz, hogy mit gondolnak rólad? Vagy a külsőddel nem vagy elégedett? Valami erősséged csak van?!
2016. ápr. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szörnyen önbizalomhiányom van...:( Remélem majd tudok segíteni magamon:)
2016. ápr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Van remény 😊 tapasztalatból mondom, hogy ezt ki lehet "nőni"
2016. ápr. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Elsősorban régebbi sérelmek okozzák amiket nem tudtam teljesen elfelejteni aztán nem is vagyok elégedett a külsőmmel meg ilyen, hogy duma, flortolgetés az nulla. Mindig úgy érzem, hogy kinevetnek meg csúnyának érzem magam. Nem is jovok be senkinek, teljesen elszigetelődtem ilyen barátnő téren.
2016. ápr. 28. 20:37
 5/14 anonim ***** válasza:
1# vok. De hát még fiatal vagy, ne gondolkodj így! Muszáj lesz összeszedni magad, csak rajtad múlik minden. Közhelyes, de igaz. Ha magadról ennyire negatívan vélekedsz, hogyan várhatod el másoktól, hogy ne így tegyenek? Az önbizalom belülről fakad, és csak te tehetsz érte!
2016. ápr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Persze én ezt értem meg mindig megfogadom magamba, hogy majd ezentúl de ha adódik valami helyzet mindig ugyan ott vagyok és teljesen elszornyulkodok magamon, hogy hogy lehetek ilyen nyomorék mikor másnak olyan könnyen megy mindig
2016. ápr. 28. 21:11
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak játék, vedd úgy, hogy az élet egy lehetőség. Amúgy kb egy "színdarab", amit mindannyian fönt együtt raktunk össze. Isten gyermekei vagyunk, tehát prók, tehát, hogyha bízol, hiszel magadban, és pl méltónak érzed magad rá pl, hogy legyen barátnőd, meg h szeressenek, na szóval, hogy elhiszed magadról, akkor királyság van. :)
2016. ápr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Velem is ugyan ez van, csak en lany vagyok. Hiaba adnak nyilvanvalo jeleket a fiuk, az altalanos iskolai ill 9.-es korombeli zaklatasok miatt egyikben sem tudok megbizni. A magyar ember hozzaallasa a "kinoves" . ez butasag.

Pszichologus! O az aki tenyleg segithet

2016. ápr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ismét 1#. A 7#-es jól mondta 😊 és erre gyógyszer nincs, nem ilyen egyszerű a dolog. Nincs egy szer, amiből napi 3-at beveszel és azonnal Don Juan leszel 😊 és az alkoholt felejtsd el, mint önbizalom növelőt - ha vki ezt javasolja. De 18 vagy, továbbtanulsz, dolgozol, mindenképpen új közegbe kerülsz. Tiszta lappal indulsz 😊 rendezd le magadban azokat a régi sérelmeket! Ne húzzon vissza semmi.
2016. ápr. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha pszichológus a megoldás, akkor el kell hozzá menni.
2016. ápr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!