Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mit tegyek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek, keressem vagy sem?

Figyelt kérdés

Hétvégén volt osztálytársam 18-ik születésnapja, ahol táncoltam egy lánnyal. Egy idő után azt mondta : 'ismerős vagyok neki valahonnan' , igaza is volt, mivel már találkoztam vele régebben valahol, de nem jegyeztük meg szerintem egymás nevét :).

Ezt kb 2 mondatban megbeszéltük már ahogy lehetett a hangos zenétől, az-az ő azt állította hogy egy szórakozóhelyről én pedig ráhagytam, legyen neki igaza, talán ott is láthatott már..

Utána megkérdeztem mi a neve, lehet kicsit halkan mondtam és nem hallotta már nem tudom, de ahogy ezt megkérdeztem otthagyott és kiment a helyiségből. Ötletem sem volt hová mehetett, kb 2 vagy 3 órán keresztül nem is láttam. Azután visszajött és valaki mással kezdett el táncolni, de amikor ránéztem észrevettem hogy meg volt a szemkontaktus. Már nem mentem többször oda hozzá, mert egy kicsit rosszul esett hogy otthagyott csak úgy, és már a bátorságom sem volt meg...

Ma nagy nehezen megtaláltam 'facen' és ismerősnek jelöltem, de eddig még semmi.

Most nem tudom mi legyen :/



2016. máj. 4. 17:05
 1/2 anonim válasza:
Várd meg amíg visszaigazol. Utána próbálj meg beszélni vele ha érdekled akkor sima ügy lesz.:)
2016. máj. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom majd.
2016. máj. 4. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!