Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressem vagy ne?

Figyelt kérdés
Randiztam egy lannyal , elso randin minden jo volt sokat beszelgettunk , masnap o irt ram hogy szep napot meg ilyenek , aztan a 2 randin atkaroltam es mondta hogy ne erjek hozza meg a vasarba is mondta hogy sok az ember menjunk innen , aztan felhivott hozzajuk en simogattam csokoltam eleinte nem viszonozta , de utan a igen csak petting volt , utanna masnap irta hogy ramenos vagyok hadjam beken nem akar bonyodalmat , azota irkaltunk de irtam hogy jo ejt es nem irt vissza
2015. dec. 1. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem o inkabb komolyabb kapcsolatban gondolkozott es megijedt,hogy ilyen hamar tenyleg elegge ranyomultal es azt hitte csak meg akarod fektetni... HA meg csak meg akartad volna fektetni akkor megvan a valasz... Es neki ez rosszul esett elegge gondolom,mert nem egy k**va.. ertem,hogy o hivott fel,de szerintem nem akart veled lefekudni meg semmi viszont hat ja neki nem esett jol,hogy te meg csak azt akartad.. De ez csak az en velemenyem :)
2015. dec. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Beadja a "ne érj hozzám" prűd pitsa dumát, aztán meg leszop.......Mi a franc ütött a mai lányokba?!

Én nem keresném a helyedben.

2015. dec. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Valami nem stimmel ezzel a csajjal. Gondold el ha most ezt csinálja mi lenne később..keress mást.
2015. dec. 4. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!