Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, hogy az ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy az ilyen fiúkat tartom cukinak?

Figyelt kérdés
Én nem tudom miért de,valamiért nagyon,cukinak illetve előnynek tartom azokat a fiúkat,akiknek még nem volt barátnőjük.Jó érzéssel tölt el,hogy bár nekem se volt sok fiúm,de próbálok nekik segíteni.Szerintem,nem gáz,hogyha még nem volt egy fiúnak,barátnője számomra sokkal inkább cuki,nem tudom, megmagyarázni egyszerűen így gondolom nem tudom,hogy miért.(:
2016. máj. 4. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hehe..

A 2 vel lentebbi kérdezőre írj rá. :) Fiú és nem volt még barátnője...

2016. máj. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Neharagudj.. Társkeresési problémák rovatban keresd. :D
2016. máj. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Bárcsak többen lennétek !

még azoknál a lánybarátaimnál is akik támogatnak mindenben, látom azt a kis megvetést a szemükben...

szomorú de nem lehet vele mit tenni

2016. máj. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A kérdésnek igazából semmi értelme, és előbb gondolnám kamu kérdésnek, mint igazinak, de azért válaszolok, hogy mindenki boldog legyen. Szóval a válaszom az, hogy igen normális kedves leány (remélhetőleg), hogy az ilyen fiúkat tartod cukinak.
2016. máj. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Normális, csak ne használd azt kérlek, hogy "cuki" :D

Amúgy ezen jobb minél előbb túllendülni, ez nem egy fontos dolog, hogy kinek eddig mennyi. Majd úgyis eldöntöm, hogy kell-e nekem/én neki. Aztán majd zárójelben meg lehet beszélni, hogy hányadik vagy a másiknak. Szóval nem kell ezzel kezdeni, nem fontos...

2016. máj. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs ezzel semmi baj :)

Igaz, hogy nekem volt mar baratom, de valamierr en is igy gondolom ahogy te :)

17/l

2016. máj. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok :) Ha gondolod rámírhatsz :D 16/F
2016. máj. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
0%
Nekem 16 csajom volt. 30/F
2016. máj. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Még mindig nem tudom, hogy melyik a jobb. Ha valaki használ vesszőt, de helytelenül, vagy pedig, ha abszolút nem használ. Melyik az irritálóbb?
2016. máj. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor én biztos cuki lennék neked. :3
2016. máj. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!